Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is menthetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is menthetetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Valamiért az olyan srácok vonzanak, akik nehéz esetek. Talán amiatt, mert én is az vagyok. Ez alatt sok mindent értek, pl. hogy nehéz gyerekkora volt, elváltak a szülei, kicsit depressziós, komplexusai vannak, stb.


Nem akarom megváltoztatni őket, de nyilván, ha tudok segíteni nekik valamiben, hogy jobban érezzék magukat, akkor azt megteszem.


Mi lehet ennek az oka, hogy az ilyen emberek vonzanak?


2016. márc. 18. 13:53
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Talán ha egy hasonló hátterűvel vagy, nem érzed annyira rossznak a múltat. Nem nehezedik rád annyira a múlt súlya.
2016. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem neveznélek menthetetlennek, de le hülyézni sem szeretnélek. Nem tudom felfogni, hogy valaki ilyen hülyeség alapján választana magának párt :'D
2016. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Terézanya komplexus :D
2016. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg az vonz bennuk hogy lehetsz a megmentojuk (onbecsules noveles), vagy az hogy nem fognak elitelni a sajat "nehez eseted" miatt (sima felelem hogy nem vagy eleg jo).
2016. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akinek sok a gondja, az tudatosan vagy nem tudatosan úgy is tud segíteni magán, hogy másokon segít, ez meg beindít egy öngyógyító folyamatot.

Én is voltam ilyen időszakban, de már túl vagyok rajta. Most inkább azok vonzanak, akik nem élték át azokat a kellemetlen helyzeteket, mint én, mert úgy érzem, velük én is könnyebben alakítok majd ki olyan családi légkört, amilyen nekem nem jutott, nekik van tapasztalatuk abban, amit én is szeretnék elérni.

2016. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előttem mindent elmondtak a jelenségről.


Igazából miért lennél MENThetetlen? Meg akarsz ettől a tulajdonságodtól szabadulni, vagy szimplán az okára voltál kíváncsi?

2016. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az oka de ez alapján 1 nap után hozzámjönnél...
2016. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!