Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátok a másik nemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok a másik nemből?

Figyelt kérdés
Fiúk, Lányok. A másik nemből mennyi barátotok, van? Ha lányok vagytok hány fiú barátotok van, ha fiúk hány női barátotok van? Nem ismerős, vagy több mind barát(társ), hanem mind barát(haver). Érdekel ha van ilyen barát, és van társatok, akkor zavarja-e vagy sem. Barátként azt értem hogy többször is kettesbe (nem csoportba) elmentek ere-ara de nem történik semmilyen testi kapcsolat, csak beszélgetek. Zavarna titeket ha a társatok így járkálna el?

2016. febr. 25. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincsen, soha nem is volt fiú barátom. A fiúk mindig félreértik, ha kedvesen válaszolok bármire. Szerintem nem létezik férfi-nő barátság. Természetesen vannak fiú haverjaim a baráti társaságban, de ők nem barátok.
2016. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem létezik csak barátság férfi-nő között. van egy-két srác akire azt mondanám, hogy a barátaim, de annyira nem vagyunk közel. ha összefutunk elbeszélgetünk pár órát, de ennyi. csak akkor kivétel, ha az egyik (vagy mindkét) fél meleg/leszbikus. engem zavarna ha a párom túl sokat lenne ugyan azzal a nővel.
2016. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A retekklub is meg monda: "boldog élet rád, csak barátok közt vár" Megjegyzem, ha olyan barátai vannak valakinek mint ott, akkor ellenségekre már semmi szüksége. Kettő az egyben. Hasonlóan van ez a női barátokkal is szerintem.
2016. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 2 fiúbarátom van. Mindig számithattam rájuk. A páromat nem zavarja,néha őis jön velem ha találkszom velük.
2016. febr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy nagyon közeli fiúbarátom van/volt, de ő 3 hónapja szerelmet vallott. Azóta építgetjük újra a kapcsolatunkat. Párommal a dolog elég friss, nem tud erről, egyelőre úgy gondolom nem is kell. Nem befolyásolja a kapcsolatunkat, teljesen tiszták az érzéseim. Sráccal néha találkozunk, de csak hogy tisztázzuk az esetleges félreértéseket, kínos helyzeteket, amik társaságban gyakran megesnek.
2016. febr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nekem például vannak lány barátaim, de ugye mindig az a kérdés, hogy milyen barát .. "akkor is barát, ha beteszi"

vagy csak sima haveri.. Persze mind a két fél belegondol,hogy milyen lehet vele ez természetes..

Egyik csaj haveromnak a barátjánál éreztem azt, hogy nagyon féltékeny rám..:D.. Amúgy igen zavarna

2016. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"akkor is barát, ha beteszi"

vagy csak sima haveri..


"akkor is barát, ha beteszi"

vagy csak simán kiveri..

2016. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és szinte csak fiú barátaim vannak a barátomat ez nem zavarja.
2016. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Létezik férfi és nő közt igaz barátság, de ez igencsak ritka! Sokkal több az olyan eset, hogy csak haver (tehát nem szoros barátság, inkább lazább vmi), vagy az egyik fél többet érez. Igen ritka, mikor egyik fél sem érez többet.

Legtöbbször egyik, vagy mindkét fél hommoszexuális, esetleg aszexuális, vagy ha heterók, mindkét félnek van komoly kapcsolata. Mint a fehér holló, annyi az olyan heteró férfi és nő közti barátság, ahol szingliként ismerik meg egymást, és egyik fél sem érez többet barátságnál, szinte még gondolat szintjén sem jelenik meg. Ezek a barátságok többnyire gyerekkorban és/vagy rokonok közt alakul ki.

2016. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!