Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol erdemes part keresni?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot szeretnek, de a legtobb ferfi nem. 26 eves vagyok de valahogy nem jutok egyrol a kettore. Van valaki akinek szinten nem jon ossze? Koszi a valaszt.
2016. márc. 18. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem.39F
2016. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Eddig hol próbálkoztál?
2016. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Most neten. Probalok beszelgetni normalisan de nem jon ossze a reszukrol.
2016. márc. 18. 20:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen korú pasit keresnél komoly kapcsolatra?
2016. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálam nem. Öreg vagyok hozzád. Gyereket már nem akarok, de ehgy fiatal hölgyet nem rugdosnék ki az ágyamból.
2016. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
26-tol max 35-ig. De ha irnak is legtobb nalam joval fiatalabb. Vonzom oket. :)
2016. márc. 18. 20:55
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 30 éves, romantikus, kedves, figyelmes, aranyos, csendes férfi vagyok. Sajnos a külsőm az emberek átlagosan 99%át sajnálattal, nevetéssel, esetleg gúnnyal töltik el, főleg az ellenkező nemből. Ha valaki vékonyabb, alacsonyabb az átlagnál akkor nem nagyon vannak jó esélyei a nőknél. Ha ehhez még turcsi orr is párosul akkor szinte lehetetlen a párkeresés vagy ismerkedés mert az embert az előtt utasítják el, mielőtt egyáltalán próbálkozna.


Szóval röviden: igen, van!

2016. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolso teged sok helyen olvastalak mar. Xd ez kicsit olyan sajnaltatosan hangzik. Hajra valami lesz tuti:)
2016. márc. 18. 21:11
 9/12 Blade Bone ***** válasza:
Hajrá kérdező, valami neked is tuti összejön..
2016. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Talán azért nem vagy sikeres az ismerkedésben mert túl sok benned az előítélet és a látszat alapján ítélsz meg másokat.

Ha elkezdesz beszélgetni valakivel soha ne hagyd faképnél válasz vagy búcsú nélkül,mert az illetlenség.Neked sem esne jól ha ezt tennék veled.

2016. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!