Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tegyük fel ha a jövőben egy orvosi eljárás segítségével bármelyik férfi bárhogy meg tudná változtatni a külső vonásait (magasság, izomzat, arc, haj, szimmetria), akkor hogyan választanátok párt magatoknak?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok please

2016. márc. 15. 13:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Akkor ezt a nők is megtudnák csinálni és akkor mindenkinek gyönyörű párja lenne.

A gazdag férfiak olyan nőket szereznének meg akik a leginkább megfelelnek belülről is az elképzeléseiknek.

2016. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Sunshinedoll ***** válasza:
82%

Tök mindegy, rasszistákkal akkor se járnék :D

huszonnégy

2016. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Akkor is a párom választanám. Akinél egy hajszállal magasabb vagyok, aki nálam valamivel nyurgább és már 21 éves kora óta őszül.


Én már elég sok, filmen, és nőknek készült könyvön átrágtam magam, és beleuntam az "álompasikba". Nem tetszik a mostani "kockahas" trend sem. Minden normális férfi színész úgy néz ki, mint egy görög gladiátor. És ezektől nekem már csömöröm van.


Amúgy a páromat sem így képzeltem el anno magamnak. Tök ellentéte az ideámnak. Mégis beletudtam szeretni, és szeretem, hogy olyan amilyen. Nem akarnám magasabbá, szélesebbé, nem őszülővé tenni. Ő vonz, így ahogy van.

2016. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
A gladiátor az római. Bár, végülis elhurcolhatták Görögországból is. Nem szóltam.
2016. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ahogy most. A belső szerint. Legalábbis az a réteg, aki engem érdekel. A többit még csak számításba sem veszem, nem még idegeskedek miattuk, mint itt a legtöbb siránkozó... :D
2016. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy ha mindenki szép lenne, akkor a szépség elveszítené érzelmi és társadalmi értékét, és az emberek az alapján választanának párt, hogy kivel mennyire passzol a személyiségük.
2016. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

#6

Az intelligens emberek most is úgy választanak, csak úgy szólok.

2016. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%
7 - ennek nem sok köze van az intelligenciához. Az ember olyasvalakivel szeretne lenni, aki szenvedélyt vált ki belőle. Ebben pedig - beállítottságtól, személyes preferenciáktól függő mértékben - a külsőnek is van szerepe. Ez nem intelligencia kérdése, egy nagyon értelmes ember számára is lehet nagyon fontos a külső, és egy nagyon gyenge képességű számára is lehet viszonylag elhanyagolható tényező.
2016. márc. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen mértékben nem érdekel a külső. Nem azért szeretek bele valakibe, mert jól néz ki. Ez önmagában nem ér semmit...ha mellé egy számomra taszító belső tartozik. Attól lesz szép valaki a szememben, hogy szeretem..... Míg, mondjuk más pocakos pasik nem vonzóak....a férjem pocakját imádom szőröstül-bőröstül...pont azért, mert szeretem. Őt magát. Nem csak a testét...a külsejét...hanem, mint embert. A lelkét. A személyiségét. Tehát számomra a kérdésed kedves kérdező értelmetlen és abszurd. :)
2016. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
pénzbe kerülne
2016. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!