Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik, hogy egy férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy férfi nem tudja magáról, ilyen jóképű?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 19:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, ebben igazad van, bennem is felmerült, de van egy alap. Én úgy szoktam mondani, hogy a szépség relatív, de a csúnyaság nem. Aki jóképű, az nem jön be mindenkinek, de azért sokaknak. Lehet, hogy pl. az én ízlésem másnak nem tetszik, de fogok találni egy sereg lányt valahol a világban, akiknek igen.
2016. márc. 19. 20:14
 12/15 anonim ***** válasza:
Olyan is létezik akinek sokan mondják de nem hiszi el. Kellemetlen azt hallgatom h az vagyok miközben tudom hogy ez hazugság.
2016. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
DE miért tartod hazugságnak?
2016. márc. 19. 20:56
 14/15 anonim ***** válasza:
Az én barátom sem érzi magát helyesnek, ezidáig nem is kapott túl jó visszajelzéseket a lányoktól, de nekem az ő arca a leggyönyörűbb a világon (igen, tudom hogy férfiről beszélek :D), szóval igen, létezik. Aki valakinek nem vonzó, az lehet másnak a leghelyesebb pasi a világon. :)
2016. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Szerintem amúgy lehet a szépet férfira is mondani, legalábbis arcra biztos.
2016. márc. 20. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!