Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor vágyom kapcsolatra, ha boldogtalan vagyok?

Figyelt kérdés
Ha jó passzban vagyok, elégedett, sokat találkozom a barátokkal, akkor eszembe se jut a szerelem, de ha lehangolt és fáradt vagyok, magányos, vagy valami rossz dolog történik velem, akkor nagyon vágyom arra, hogy legyen egy párom magam mellett. Igazából eddig nem is tudatosult bennem, de tényleg így van. Mi lehet ennek az oka? Ez normális?
2016. márc. 19. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak akkor vágyom a halálra, ha boldogtalan vagyok.
2016. márc. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, szóval szerintem természetes.
2016. márc. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig pofonegyszerű. Van egy adott inger-inputszint, amihez hozzá vagy szokva. Ha az egyik trigger átmenetileg kiesik, akkor egy másik lép a helyébe, jobb híján csak vágyakozás formájában.
2016. márc. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ~OnLány~ ***** válasza:

Mert az ember társas lény.

Biztosan érzed akkor is,amikor éjjel minden elcsendesül,lekapcsolod a fényeket,fekszel,bámulsz a sötétben és csak gondolkozol..Legfőképp ilyenkor jelentkeznek és tudatosulnak a rossz dolgok az életünkből.Mert ilyenkor egyedül vagy és jár az agyad.


Ha társaságban vagy,zaj van körülötted,nincs időd gondolkodni.


Én ezért utálom az éjszakát.Mert nappal nem tudatosulnak bennem az életem rossz emlékei,de mikor egyedül fekszem a sötétben,akkor minden szörnyűség eszembe jut.

Ez normális.

2016. márc. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, még ezt se mondanám így konkrétan. Ha jó passzban vagyok, egész nap pörgök, és este elégedetten fekszem le aludni is. Olyankor hetekig, néha hónapokig eszembe se jut a dolog, viszont mikor rossz kedvem van, akkor állandóan ezen kattogok. Lehet, hogy tényleg csak unatkozom ilyenkor, nem tudom én se mit akarok sokszor.
2016. márc. 20. 00:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert a jót azt megtartod magadnak.

A rosszat viszont rögvest megosztanád valakivel.

2016. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!