Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vágysz egy új kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vágysz egy új kapcsolatra, most egyedül vagy, vagy pedig a pároddal, csak boldogtalan vagy?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 22:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

8 év bászki, 8 év után végre megint

SZABAD VAGYOK!

Szerinted?

2010. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
húúú az elég hosszú idő a sitten!:) mit csináltál?emberölés?
2010. febr. 4. 22:07
 3/16 anonim ***** válasza:
nem vágyom új kapcsolatra, inkább a barátommal szeretném ha tökéletes lenne minden. mostanában az a fixa ideám h szakítani fog velem csak úgy, amiről tudom h baromság, ha vele vagyok eszembe sem jut, csak ha otthon ülök egyedül, folyton ezen jár az agyam. nemtom mit tehetnék ez ellen :S
2010. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Most már egyre jobban vágyok rá, de előbb még kicsit alakítanom kell az életemen, utána fel lehet mérni a terepet. Egyedül vagyok már egy ideje... (csak annyira, hogy ha fél méternél közelebb van egy szimpatikus hölgyecske már gondban vagyok :S)

(23f)

2010. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"mit csináltál?emberölés?"

Rosszabb, párkapcsolat. Ha kinyírom az első randin előbb szabadultam volna...

2010. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen, vágyok már egy kapcsolatra. Jó lenne már szerelmesnek lenni :)

17/L

2010. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

8 év.

Annyira nem lehetett rossz.

Ha mégis, akkor khmm, hogy is fogalmazzak... Szóval 8 év szenvedés önszántadból? :P


Az biztos, hogy ezzel a hozzáállással könnyebb túltennie magát az embernek, de nem hiszem, hogy végig olyan rossz lett volna...

2010. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem, nyilván nem volt olyan rossz, talán csak a vége felé, de a kérdés ez volt: "Mennyire vágysz egy új kapcsolatra?"

A válaszom pedig továbbra is: "Szerinted?"

2010. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
néha a pároddal elviselhetetlen az élet,néha meg a magány pusztító ereje fájdalmas,de inkáb az utóbi,az ellen nem túl sok mindent csinálhatsz,űzöd évszázadokon keresztül a nemes vadat,aztán kiderül,hogy mégsem ő az igazi és saját magadnak szereztél fájdalmas tőrdöféseket a szíveden.
2010. febr. 4. 22:32
 10/16 anonim ***** válasza:

De akkor nem biztos, hogy jobb lett volna az első randin szabadulni :)


Am bocsi, nem kötekedni akartam(ok) :)

Meg is értem a helyzeted - szakítás után én is örültem a szabadságnak kicsit, de az 2 hétig tartott csak... Jobb a függőség számomra :D

2010. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!