Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűen nem látom senkiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem látom senkiben a lelki társam, pedig már ideje lenne ennyi idősen nem? 22/l

Figyelt kérdés
2016. márc. 21. 11:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
mármint nem voltam úgy igazán szerelmes aki tényleg megértett volna őszintén és meghallgatott volna úgy ahogy azt kellett volna
2016. márc. 21. 11:41
 2/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem biztos. Én is 20 voltam, amikor rám talált a szerelem. Előtte meg semmi.

Nem időponthoz kötött, ki, mikor és hol találja meg a szerelmet.

2016. márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hamarosan 28 leszek es most jottem ra, hogy a korabbi kapcsolataim mennyire feluletesek, semmitmondoak voltak ahhoz kepest, hogy a jelenlegi parommal (akit alig 2 hete ismerek, de mar most olyan, mintha legalabbis egyutt nottunk volna fel) milyen kapcsolatba vagyunk.

Nem kell siettetni mert csak elrontod. Minden szepen magatol fog kialakulni.

2016. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyéni szoc. probléma.
2016. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A harmadik szem ***** válasza:
Nem. Még úgy tűnik, hogy nincs itt az ideje. Amég ennek a kérdésnek van létjogosultsága számodra, addig várhatsz.
2016. márc. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Orulhetsz ha megtalalod valaha is. Az emberek tobbsege nem szokta, legfeljebb csak azt hiszik egy ideig hogy igen.
2016. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kitartást..!

Én negyven évesen még mindig nem találtam...

2016. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Dreamer88 ***** válasza:

Nincs az ilyen időhöz kötve. Különben is, az ilyet nem lehet "megtalálni"

Éld az életed ahogy neked tetszik, járj nyitott szemmel és egyszer majd azon kapod magad, hogy téged talált meg a szerelem


Ha szeretnél, szívesen beszélgetek veled erről privátban :)

2016. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ennek soha nincs kimondott "ideje". És az sem biztos, hogy valaha megtalálod.
2016. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha várod a LélekTársad, fogtok is találkozni... DE:

- Ne várd, mert azzal hátráltatod a találkozást. Éld az életed és a leváratlanabb időpontban fog megtalálni.

- Jó, ha felkészülsz rá, kezdj el spirituálisan dolgozni magadon. Aki önmagát keresi, a másikfelét találja meg, aki a másikfelét keresi, önmagát találja meg - örök igazság.

- Ne légy türelmetlen. A legtöbben csak 30/40 év felett találkozni a LélekTársukkal, de ismerek olyat is, aki már 50-en túl találta meg. Ritka kivételes esetben tizen-/huszonévesen is sikerülhet, de ehhez ritka nagy mázli kell.

- Azzal segítheted a legjobban a találkozást, ha elindulsz a saját spirituális utadon.


Én 31 voltam, amikor megtaláltam, tudom, miről beszélek.

2016. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!