Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy kapcsolat után egyszerűen úgy éreztétek, hogy nem akartok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tegyük azt fel, akár éveken keresztül?

Amikor vége lett én nagyjából fél évig teljesen jól éreztem, ismerkedtem, semmi komolyba nem kezdtem bele, mert még reménykedtem, hogy újrakezdhető a dolog, de utána, lassan egy éve elfogadtam, hogy vége van és ezzel együtt minden kedvem elment attól, hogy ismerkedjek.


2016. febr. 16. 02:20
 1/7 anonim ***** válasza:

kb. két és fél hónapja ért véget egy több éves kapcsolatom. Pár hétig rossz volt, és kész.


Tervezem, hogy holnap is megyek csajozni.


Te se add fel, a földön több milliárd nő van, abból biztos akad majd legalább 1, aki megfelel az igényeidnek :-)


27/F

2016. febr. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lassan 1 éve lett vége egy hosszú kapcsolatomnak, de eszem ágában sincs ismerkedni. Más dolgok kötnek le.
2016. febr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, h kimondtalan nagy szerelem egy evig de meg nem jottunk ossze es megszakitottuk a kapcsolatot. Felmondtam, utana elmentem mashova dolgozni es total beguboztam.


En aki mindig magassarkut hord elkezdtem lapos cipot hordani, normal esetben ruzs nelkul ki nem megyek az utcara, de utana egyaltalan nem hasznaltam es probaltam minel mogorvabbnak tunni h ne tettszek senkinek, ami persze nem jott ossze.


Aztan 3 honap utan osszeszedtem magam, ujra magassarku, ruzs, elegans ruhak. De volt ilyen begubozos idoszakom:-)

2016. febr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
volt, ez az állapot már lassan 4 éve tart. Kezdem megszeretni.
2016. febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt,többször is


De az rosszabb,mikor eltelnek az évek,és már érzed, hogy ismerkednél,ismerkedsz is,és mégsem sikerül :D

2016. febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de nem a kapcsolat miatt, csak úgy éreztem hogy egy ilyen hosszabb kapcsolat után jó lenne egy kicsit egyedül lenni.
2016. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt, hogy egy hosszabb kapcsolatom véget ért, és fél évig görcsösen akartam újra valakit, és csak csalódás volt belőle. Aztán kezdtem beletörődni, hogy egyedül maradok, új szerelmem lett egy hobbi formájában, és nem hiányzott a párkapcsolat. Mad szép lassan éreztem, hogy már nem gyűlölöm az exemet, hanem totál közömbös számomra, de a magány megmaradt bennem, így újra ismerkedni kezdtem, és egy sokkal jobb embert ismertem meg, mint amilyet elképzeltem magamnak. :) Amíg bármit érzel az exed iránt, addig nem fogsz tudni továbblépni. A szeretet ellentéte nem a harag, hanem a közöny. :)
2016. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!