Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elérni, hogy szexkapcsolatból komoly kapcsolat legyen?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni.

23 éves nő vagyok. Van egy srác aki gimiben osztálytársam volt. Már akkor is nagyon tetszett, de ennél nem volt több. Neki volt egy komoly kapcsolata,nem rég lett vége. Ezalatt az idő alatt amíg együtt voltak, az utóbbi pár 1-2) évben, elkezdett keresn,hogy találkozzunk, persze a barátnője mellett. Én kis naiv bele is mentem. Csak szexkapcsolat volt az egész nagyon ritkán keresett meg, hogy találkozzunk, amúgy nem igazán keresett, annyira sem, hogy mizu velem... De én az utóbbi pár hónapban azt hiszem többet éreztem /érzek iránta, és nem is merem neki ezt elmondani, és nagyon zavart már, hogy csak akkor keresett ha épp szexelni akart, szóvá tettem neki, hogy nekem ez így nem jó, hogy ritkán találkozunk, de persze a barátnője mellett nem nagyon tudta megoldani. Mindig azzal a szöveggel jött, hogy nem szereti már, nem működik vele a szex. De kérdem én, akkor miért van vele?! Na mindegy. Mindig azt mondta velem milyen jó meghogy még senkivel nem volt ilyen jó, és mivel én már többet érzek iránta és tudom, hogy csak így láthatom, így továbbra is találkozok vele. Most ért véget a kapcsolatuk, ő szakított a barátnőjével, de azóta eltelt pár nap és nem jelentkezik. Szerintem hülyének néz.Mit tegyek, hogy több legyen ebből a kapcsolatból?! Illetve, hogyan tudom azt meg, hogy jó vagyok -e nála?!



2014. nov. 3. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem, hogy a nő társaim hogy tudják így tönkretenni magukat...


Nekem is volt mindenféle kapcsolatom, de soha nem vettek hülyére.

A szexkapcsolat is jól működött, mert tiszteltük egymást.

Miért nem tudsz értelmes embert választani? Emberismeret egyes.

2014. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam a történeted elkezdtelek sajnálni, hogy szegény, mennyire kihasználta az a srác... :/

Azért mellékesen megjegyezném, hogy nem szép dolog foglalt emberre ráhajtani és ebből kiindulva nem gondolod, hogy ha valami oknál fogva összejöttök téged nem fog megcsalni? Tudom, kemény, de tényleg gondolj bele.

Amúgy meg amiket mondott azok lehettek hazugságok is (az édelgések).

2014. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És hozzátenném, hogy nekem már lett szexkapcsolatból komoly, de ez azért is alakulhatott így, mert jó embert választottunk..ő is, én is.

Soha nem vettük szarba a másikat, nem úgy ahogy ezt veled teszik. Ne legyél buta, ebből már soha nem lesz jól működő kapcsolat, már rég el lett cseszve.


#1

2014. nov. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De annyira, tetszik meg nálam már érzelmek vannak. Ezt mind végig gondoltam én is...hogy csak kihasznál, akkor ne írjak neki, ha ír?! Vagy mit tegyek?
2014. nov. 4. 06:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Naív kislány. Jól bekajáltad. Amúgy tényleg ilyen gerinctelen pasi kell neked, aki csalja a barátnőjét közbe hazudozik össze-vissza?

Fogd, fel hogy a te érzelmeid neki nem jelentenek sokat és nem törvényszerű hogy ő is viszontszeressen. Te neked kell dönteni mit akarsz, de hogy ettől a pasitól te semmi jóra nem számíthatsz az tuti.

2014. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos ennyire naiv voltam. De ha keres, akkor mit mondjak neki,mert úgy is akar majd találkozni,mit mondjak,miért nem találkozok vele?! Írjam le neki őszintén, hogy én többet érzek?!
2014. nov. 4. 13:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy, csak visszaélne a helyzettel. Mondjuk add tudtára, hogy neked ebből ennyi elég volt. Nem tudom, lányok segítsetek neki valami jó dumát kitalálni. :D
2014. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azt semmiképp ne mondd neki szerintem, hogy "többet érzel". Szimplán tett be "friend zone"-ba és ha kedved szottyan szexelni akkor ugraszthatod - de ez amíg te többet érzel iránta nem fog menni, sokat árt a lelkednek, addig a ruhája leszel.
2014. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Keress mást, akár csak szexpartnert egyelőre, hogy elvonja a figyelmed róla.

Amúgy épp szabad vagyok. :D


22/F

2014. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!