Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire átkozottul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire átkozottul nehéz kiérdemelni az emberek, de különösen a csodálatos, szelíd nők elfogadását?

Figyelt kérdés

30 éves, átlagot alsó megközelítésből is erősen alulteljesítő, szűz férfi vagyok. Igen, aki ezeket a sorokat olvassa, most bizonyára elgondolkozik, hogyan lehetséges ez. Nos, ha van egy kis időtök, akkor megosztom veletek!


Tudjátok, vannak ezek az elcsépelt, tucat gyártott, félig meddig nézhetetlen tini vígjátékok és az ehhez tartozó sztereotípiák. Ezek egyik ékes példája, a csodálatos amerikai focista, aki _természetesen_ izmos, magas, jóképű. Sajnálatos módon én nem ez vagyok.

Buta fiatal ifjúként, nagy bamba birka képpel merengve bele, abba a bizonyos ’K’ betűsbe én is naiv és nagyvonalú álmokat dédelgettem.

Álmaimban egy lány szerepelt és nagyon szerettem volna vele megtapasztalni a viszonzott szerelmet. Tudjátok, van az az érzés, amikor kicsit éget, kicsit bizsereg odabent és ha meglátjátok azt a bizonyos illetőt, akkor erősebben ver a szívetek és az előbb emlegetett érzés jelentősen felerősödik.


Ezt éreztem általános iskolás koromban minden nap. A lány azt sem tudta nyolc év elteltével sem, hogy mi a vezetéknevem.

Elérkezett a továbblépés pillanata, amikor serdülőkorba lépve megkezdődött a középiskola. Itt is megtaláltam álmaim csodálatos gazelláját, a számomra tökéletes, angyalarcú teremtést. Ő volt az, aki először szembesített azzal, hogy mennyit érek én, mint 'létező ember'. Az hagyján, hogy amikor szünetben elvretek a nagyobbak nagy fájdalmaim voltak, de egyik sem volt ahhoz mérhető, ami ennek a csodálatosan szép lánynak a nevetése okozott. A kékfoltok jönnek és mennek, pláne ha valaki olyan, mint én, de a lelkemen keletkezett véraláfutások sokkal nehezebben gyógyultak.

Az egyetemre már megtanultam, hogy hol a helyem: leginkább a WC-ben, ami ironikus módon remek jövőképet festett számomra, igaz ezt akkor még nem tudtam. Találkoztam itt is egy csodálatos nővel; csodák csodájára ő észrevett! Sőt, még beszélni is hajlandó volt velem, igaz így utólag elsősorban csak akkor, ha mások nem igazán figyeltek. Egy évig voltunk beszélő viszonyban 'Kapcsolatunk' végét a valós jellemének felfedése okozta. Elmesélte nekem - nagyon meggyőzően -, hogy ő bizony más, mint a többi: őt nem érdekli egy férfi külleme! Én vadbarom ezt hihetőnek véltem, elvégre valóban beszélő viszonyt ápolt velem. Egyik reggel arra mentem be az iskolába a kijelentését követően nem túl sokkal, hogy egy magas, izmos, alfával csőrözget jól látható helyen, hogy senki félre ne értse.

Én ekkor összetörtem, összeomlottam, megsemmisültem bevallom. Olyan érzés volt mintha a sátán a lángoló karmaival tépne ki egy darabot a szívemből és feldugta volna a lelkembe. Mintha egy lángtengerbe fojtogattak volna. Igaz, ekkora már körvonalazódott bennem a saját képtelenségem a létezésre, szóval nem tudtam őt ezért hibáztatni, azonban beláttam, hogy az emberi faj totális csődje vagyok. A lánnyal többet nem beszéltünk.


Az igazság az, hogy sok embernek adatik legalább átlagos küllem, az ehhez tartozó magasság és a megfelelő testszerkezet. Valamilyen fejet is növeszt az illető, hiszen ha nem tenné, akkor nem tudná mire tenni a kalapot. Ezt bizonyos tudományos körökben evolúciónak nevezik, ahol az élet kialakulása mögött húzódó ok és okozatszerű összefüggéseket abszolválják. Szép is az, ha valakinek van feje, a kérdés csupán az, hogy mire is használható valójában. Van valamilyen rémisztő valóság abban, hogy a fejed, - és annak tartozékainak formája meghatározó az életedben olyan mértékig, hogyha ezek a bizonyos paramétereken kívül esnek, akkor a társadalom bélsárral egyenértékű, agyonpocskondiázott bohóca leszel, akit mindenki magasról lenéz, gúnyol és megaláz. Igaz ez a férfiakra és a nőkre egyaránt.

Nekem nem adott átlagos magasság: Alig nőttem magasabbra, mint egy átlagos tizenkét éves fiú. Talán a testnevelés óra volt mindig is a legmegalázóbb, mondhatni a mélypont, amikor a torna sor végéhez képest is alacsony voltam. Ezt a diákokon kívül a tanár is megjegyezte rendszeresen. A vidámparkban volt, hogy megkérdezték, hogy merre található a kísérőm ekkor alig múltam el 26 éves.

A testfelépítésem soványkás, csoffadt; olyan mint egy karcsú hurka, egy rohadt szafaládé amiről hiányzik a hús. A szőrpáncélom is igencsak fogyatékos, a ágyékom körül legalább bebolyhosodott, de ez minden.

Olyan vagyok, mint egy ocsmány csupaszpondró. Egy pajor, annak is csenevész. Ha lett volna ikertestvérem anyukám méhében, akkor bizonyára elfogyasztott volna. A karjaim arra pont jók, hogy legyenek, olyan erősek is körülbelül. A kezem is aprók, mint egy bébinek. A hangom olyan mint egy kamaszlányé, akinek tesztoszteron túltengése van. - Nem szép, na. Megszólalok, időnként azt hiszik nő vagyok.


De hé! Számtalan embernek vannak hasonló problémái, igaz ők is nehezen viselik. Minden tiszteletem az övék!

Tapasztalataim szerint azonban ez mind-mind eltörpül amellett, ha az ember orrnyúlványa turcsi. Ez olyan, mint amikor egy süldődisznót keresztülráspolyoznak egy kajla hangyászsünön.

A hülye, - és nem kevésbé idióta ívek aszimmetrikus váltakozása, a formák teljes káosza, végtelen hada. Olyan, mint amikor valami nagyon gusztustalan dolgot eszel és ennek teljes tudatában vagy. Na, ez valami van a - ritka fertelmes - ábrázatomra integrálva. Ezzel kelek és fekszem minden nap. A váladék, ami ennek kifújásával távozik kevésbé taszító. Maga az orr beeső, de a vége ostoba módon ível felfele. Az egész hatása olyan kunkori. A homlokom előrébb áll, mint egy előembernek. A görbület talán egybeesik a retardált homlokom ívével, de csak jó indulattal! Egy kisiskolás könnyedén beleláthat az orrüregeimbe, oly hatalmasak, kész kaptár lehetne.


Nagyon sajnálom; kicsit hosszú lett, de úgy érzem muszáj volt a probléma megértéshez részletes leírást adni.

Aki ennyire selejt, legalja, senkiházi, alsóbbrendű, mint én, azt a lányok csak kinevetik és kigúnyolják. Rosszabb esetben félnek tőlem, nem is hiszik, hogy én sokkal jobban félek! Ez tény. - A szomorú viszont az, hogy igazat kell nekik adjak, aki ekkora genetikai csorba, az nem érdemel jobbat. Ha a tükörbe nézek, az sem bírja elviselni ezt, inkább elbújik; oly mértékig görbül, hogy önmaga torz visszhangjává válik.

Emberek! Szerintetek igazam van?

Miért ennyire nehéz elfogadni egy ilyen borzalmas embert, mint én?



2016. márc. 21. 23:10
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:

:DDDD Feljöttem elolvasni pár üzit, erre ez fogad. Köszi!!!


ma 23:26 Te is ? Én is írtam neki, de nekem sem küldött sajnos. Pedig nagyon kíváncsi lennék rá.


ma 23:34 Pedig olvasd. Ez a lényeg! Nagyon kész van :D

2016. márc. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác nem is lehet annyira gáz,ha tényleg annyira "ocsmány" lenne már közkinccsé tette volna az ábrázatát.:)
2016. márc. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
Trollcsy, téged nem tiltottak máma' az este folyamán minimum egyszer?
2016. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim válasza:
jolett
2016. márc. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdtem írni Turcsy balladáját verses formában.


Turcsy, ha küldesz egy képet magadról, megosztom veled

Ha nem, akkor mindenki mással fogom :P

2016. márc. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%

Egy író veszett el benned :D


A hozzáállásodon kéne elsősorban változtatni, mert ez tényleg nem hogy nem jön be a nőknek, egyenesen taszító.

+nem tudom milyen kaliberű lányoknál próbálkoztál eddig, de lehet nem a "topmodell" kategóriában kéne keresgélned


Rengeteg nem éppen vonzónak mondható embernek sikerült már párkapcsolatot kialakítania...

Neked is menne, csak helyrekéne rakni az önbecsülésed elsősorban

2016. márc. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:

#1 Igen, de néha én sem tudom, hogy minek.


#2 :(


#3 Háromszor voltam eddig szerelmes. A sikerességi faktor elolvasható a kérdésben. A több esetben, csak közhelyeken találkozom nőkkel, de ők ugyebár azelőtt elítélnek, kinevetnek, megaláznak a tekintetükkel is, mielőtt közeledni próbálnék. Ezen jelenségek magyarázatául szolgál az alacsonyságom, a sovány test alkatom és a turcsi orrom. Olyan ez mintha egy egyébként is oposszummal szennyezett disznó ábrázatú embert vasalóval kényszerítenének orrfújásra.


#4 Ez csak egy rövid leírás rólam :(


#6 Nincs kamerás telefonom mivel nincs rá pénzem. Egy ős régi Nokiám van. Bár nem tudom minek, senki sem keres. Képek pedig nem készültek rólam túl sűrűn, a rohadványos pofámat nem igazán szeretem reklámozni.


#7 Nekem mondod ? "..."


#8 Megyek mindjárt.


#9 Nem tudok én írni, meghagyom azoknak akik jobban értenek hozzá.


#11 Nem hiszem, hogy lenne olyan örömlány aki felár nélkül elvállalna, de én sem erre vágyom, hanem egy szerető, törődő, kedves barátnőre.


#14 Nem vagyok troll, maximum a retkes ábrázatom az.


#16 Nem tudok küldeni, leírtam miért. Rólam ballada, viccnek is rossz. De ha nagyon akarsz írni egyet, keress egy gusztustalan férget, egy palacsintávákalapált oposszumot, keverd őket össze és írd le amit látsz. Nem nagyon lőhetsz mellé!


#17 Nagyon mélyen elveszett az.


Nem értem mi ez a hatalmas örömáradat egyébként. Idejövök megkérdezni a problémáimat, gondolom ez volna az oldal célja. Elhiszem, hogy nagyon mulatságos a nyomorultságom. Pontosan ezt kapom mindig ha emberek közé megyek. Nevetnek, gúnyolnak, pocskondiáznak. Van hogy burkoltan, van hogy arra sem veszik a fáradtságot. Amit nem értek teljesen, hogy miként gyakorolok ilyen hatást rátok, pedig ti nem is láttok engem. Aki alacsony és vézna, azt lenézik; ez tiszta sor. A turcsi orr sem segít sokat az életben való előrejutással, de hogy egy névtelen fórumon sem tudok már nyugodtan irkálni ez kicsit kiábrándító. Lehet tényleg kútba kellene ugranom, ott legalább csak a patkányok röhögnének ki, hogy mennyire szánalmas még a maradványom is.

2016. márc. 22. 00:06
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

Nyomorult sorsa zabálja, eszi

A nap szívja, az eső veri

Vergődését a patkány is kineveti

Az ilyet a nők mind csak kinevetik


Turcsi orra már az ég felé mered

Ha kortársa vagy, úgyis megvered

A legaljánál is lehet még lejjebb

Ő csak azért könyörög, rejtsd el tükrödet

2016. márc. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Az a nevetséges,hogy ennyire lenézed magad.

És már-már velünk is elhiteted ezt az egészet.


Talán a kinézeted bajos,de az írásodból ítélve inkább egy kedves,érzékeny és intelligens férfi lehetsz.

A külsővel-tudom,leírni könnyebb egy kívülállónak- kezdhetnél valamit,de ezt így sem lehet megmondani,hiszen az,hogy alacsonyabb,vékonyabb vagy és turcsi orrod van nem sokat árul el rólad.

2016. márc. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
༼ つ ಥ_ಥ ༽つ
2016. márc. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!