Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen külsővel van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen külsővel van esélyem párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy komoly gerincferdülésem van,ezen kívül szemüveges vagyok,és pattanásos bőrű.Nagyon rondának érzem magam.:(

20/F


2016. márc. 22. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én járok gerincferdülés miatt gyógytornászhoz,de nem az a bajom,csak azt mondták hogy mindig úgy összehuzódóm ,mint ha valami gerincbajom lenne,így meg azt hiszik nyomi vagyok :D
2016. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Maximum csak hasonló kaliberű kinézetű lánnyal talán.


Amúgy nem is értelek. Nézd a dolgokat több éves szinten, hosszú távon:

-gerincferdülés: gyógytorna, edzés, erősödés

-szemüveg: kontaktlencse

-pattanásos: csak ötmillió megoldás jut eszembe hirtelen erre, amiről a neten is olvashatsz (hagyd abba a borotválkozást, Aloe Vera gél, ne egyél ilyen egészségtelenül, stb.)

2016. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jól mondják, ezeken nagyon könnyű változtatni, szóval hajrá
2016. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első és legfontosabb kérdés: megteszel mindent, hogy változtass és elégedett legyél magaddal? Ha igen, akkor megnyugodhatsz. Ha nem, akkor meg nem mások a hibásak, hanem te. Ha tornázol és teszel ellene, amennyire tőled telik, ha gyűjtesz egy jó szemüvegre, vagy lecseréled lencsére, szuper, ahogy neked tetszik. A szemüveg lehet szexi is, intellektuálisan is sokat hozzátesz egy emberhez, de ha utálod, már remek lencsék is vannak. A pattanásos bőrödön segít a kozmetikus, tanácsokkal és kezeléssel is. Megoldható. Az, hogy rondának érzed magad, lelki gond is lehet, egy jó pszichológus támogathat az erősödésben. Nem a barátnő fogja megoldani ezeket, hanem te. Nem az a kérdés, hogy másnak kellesz-e így, hanem az, hogy te magad jól vagy-e így vagy sem. Ha nem, akkor írd össze, mi nem tetszik és mellé azt, hogy mivel lehet azt megoldani, aztán fentről lefelé kezd el megoldani. Magadért! N32
2016. márc. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2-esnek igaza van, ezeken nagyon egyszerűen tudsz változtatni. Aki elvesztette a lábát, mert leamputálták neki, és újból meg kell tanulni járni az mit szóljon?

Nem mondom azt, hogy ez egy gyakori eset lenne, csak érzékeltetni akarom a különbséget, hogy te mennyivel könnyebb, igazából jelentéktelen helyzeten aggódsz, amivel tudsz is mit kezdeni. Minden csak akarat kérdése...

2016. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

gyógytorna

kontaktlencse

bőrgyógyász


és megoldódik a problémád.

2016. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én mint gerincferdüléses, megkérlek, írd le:

- derék vagy háti szakaszon? (Mert utóbbi esetben pópos vagy, előbbi esetben nem)

- magas vagy? (mert akkor pláne meggörbülsz)

- oldalra vagy előre van görbületed? (ha oldalra, a vállaid eltérnek, ha előre, púpos vagy)

- ha púpos vagy, akkor csak lehajoláskor látszik a púpod vagy álláskor is?

- hány fokos a görbületed?


nekem S alakú, jobbra konvex scoliosis, 50 fok, javában műtét fölött, de az alsó szakaszon, ergo el sem hiszik nekem általában. így baromira nem mindegy, hogy nézel ki. egy olyannal, ami nekem van, még brad pitt is lehetsz.

2016. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Amúgy nem is értelek. Nézd a dolgokat több éves szinten, hosszú távon:

-gerincferdülés: gyógytorna, edzés, erősödés "


Ez meg nem így működik. Mivel nálunk örökletes, én már az előtt gyógytornáztam, hogy kijött volna a gerincferdülésem, úsztam, fűzőt hordtam később, mégis nagyon erős. pedig 15 évig gyógytornáztam, mégis esélyes egy tolószék 10 év múlva. főleg ha szülni akarok. a gerincbetegség, ha súlyos, nem gyógyítható.

2016. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8. Neked ugyanúgy fingod sincs milyen súlyos a kérdező ezen problémája, mint nekem.


10-16 éves korom között én is gyógytornára jártam gerincferdülés miatt, manapság pedig egy nagyon kigyúrt, sportos embernek számítok. Lehet olyan brutál a kérdező baja, mint te írtad, lehet hogy olyan felszíni, mint az enyém volt

2016. márc. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es! Csakhogy én vagyok az előtte lévő válaszoló is, és épp ezért tettem fel neki egy rakat kérdést.
2016. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!