Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érdemes mondani szakításko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes mondani szakításkor, hogy ne jöjjön a másik fél az érzelmi zsarolással?

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk, és szeretnék szakítani a barátnőmmel három év után. Nem harmadik van a dologban, egyszerűen mások az igényeink, és úgy ítélem meg, ezek a különbségek nem áthidalhatók.

Ő viszont ezt nem érti meg, és próbálja úgy forgatni a szavakat hogy márpedig érdemes esélyt adnom, én is hibás vagyok, stb. Belefáradtam a várakozásba,hogy javuljanak a dolgok, sok beszélgetésen vagyunk már túl, de én nem vagyok boldog vele.


Mit érdemes mondani,hogy érett emberként el tudja fogadni, még ha ő maga nem is érett és ez az első szakítása?


2015. ápr. 28. 16:25
 1/3 Interferencia ***** válasza:
33%
Legjobb védekezés a támadás: zsarold te érzelmileg.
2015. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén elmondod neki hogy ez meg ez van és vége, ennyi. És nem hallgatod meg a további hülyeségeket hanem elballagsz és nem találkozol vele többé, nem beszéltek többé.
2015. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megetted a húst, most meg kell inni a levét is. Ne hidd hogy kellemetlenségek nélkül megúszhatod, végül is éveket szánt rád az életéből és úgy tűnik most is vonzódik hozzád. Össze kell szorítani a fogaidat és el kell viselni ami szakítással jár. Neked is vacak lesz, de túléled. Nem hiszem hogy máshogy lehetne, ha elkezdesz taktikázni, ügyeskedni lehet hogy csak még jobban belebonyolódsz, és a végén még jobban fog fájni...
2018. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!