Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők inkább osztoznak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők inkább osztoznak egy alfán, mint hogy csak az övék legyen egy béta? Ezért van ilyen sok szingli pasi és ilyen kevés szingli lány?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyet tapasztalok, hogy egy nős férfiak szeretői fiatal független lányok. Vagy, hogy inkább belemennek szexkapcsolatba egy alfa macsó rosszfiú-val és sírnak-rínak mert elhagyják, megcsalják őket, mint hogy szóba álljanak egy olyan pasival aki alapvetően nem sikeres a csajoknál valamiért.

Ezért van az, hogy szinte nincs olyan fiatal nő, aki teljesen független, és hiánya van férfiból, mert azok akiknek nincs komoly kapcsolatuk, azok belemennek szex vagy alkalmi kapcsolatba egy alfával akinek vagy van felesége, barátnője vagy egyszerűen lerí róla, hogy csak minden nővel dugni akar és semmi mást. Mindemellett ezért van ilyen sok szingli férfi, akik sokan még 20-as éveikben járnak és még nem volt barátnőjük és szüzek?


2016. márc. 24. 19:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

Ez megint egy költői kérdés konkrétan :D

Szóval: Igen.

2016. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Persze, hogy osztoznak. Pont a minap röhögtem egy jót az egyik kérdés alatti FELHÁBORODOTT női hozzászólókon, miszerint ők ugyan el nem tudnák képzelni az életet egy háremben. Ha úgy vesszük, valaki bevállalja a szerető szerepét, tulajdonképpen már az is háremtartásnak nevezhető, és a nők mégis jól érzik magukat másodhegedűsként, ribiként egy házas, családos ember árnyékában. Úgyhogy nyugodjatok le a pіcsába, a nők inkább osztozkodnak a finom tortán, minthogy egyedül az övéké legyen a semmiízű.
2016. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Pontosan !
2016. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Alfa béta mi vagy te Maugli?
2016. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez nem így van, legalábbis nálam. Eddig mindig inkább olyan párt választottam, aki valamilyen okból kifolyólag nem épp a nők kedvence. Legutóbbinak pl én voltam az első, mert előttem senki még csak esélyt sem adott neki...de sajnos mégsem becsült meg, szakítani akart egy másik lány miatt...viszont nem jött neki össze a másik, mivel csak a párom figyelme kellett neki, nem a párom maga. Így most két szék közül a padlón van szegény :-)
2016. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem attól lesz valaki Alfa, hogy szemét. Alfának születni kell.


Jah, és a természetben (a farkasoknál pl.) az alfahím kizárólag az alfa nősténnyel párosodik (merthogy ilyen is van).

2016. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Inkább egy Alfa Rómeó mint egy Lancha Beta.
2016. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7: Lancia Delta sem? Opel Omega sem? Chrysler Sigma sem? :(
2016. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ipkisz az Opel Omega jó autó volt anno, az némileg kilóg a sorból és ezzel némileg ellentmondást okoz :D

Igaz az Alfa Rómeó továbbra is alfa marad ezekkel szemben.


[link]

2016. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be a legújabb Alfák. Szörnyűek. A legutolsó szép Alfa Romeo a második generációs 156-os, valamint a 159-es volt.
2016. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!