Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők inkább osztoznak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők inkább osztoznak egy alfán, mint hogy csak az övék legyen egy béta? Ezért van ilyen sok szingli pasi és ilyen kevés szingli lány?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyet tapasztalok, hogy egy nős férfiak szeretői fiatal független lányok. Vagy, hogy inkább belemennek szexkapcsolatba egy alfa macsó rosszfiú-val és sírnak-rínak mert elhagyják, megcsalják őket, mint hogy szóba álljanak egy olyan pasival aki alapvetően nem sikeres a csajoknál valamiért.

Ezért van az, hogy szinte nincs olyan fiatal nő, aki teljesen független, és hiánya van férfiból, mert azok akiknek nincs komoly kapcsolatuk, azok belemennek szex vagy alkalmi kapcsolatba egy alfával akinek vagy van felesége, barátnője vagy egyszerűen lerí róla, hogy csak minden nővel dugni akar és semmi mást. Mindemellett ezért van ilyen sok szingli férfi, akik sokan még 20-as éveikben járnak és még nem volt barátnőjük és szüzek?


2016. márc. 24. 19:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én sose szerettem az Alfa Romeókat. Hasznos, jó teherbírású, szívómotoros benzinest kell venni.

Nem is értem a kérdezőt!

2016. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen Ipkisz egy kicsit túlságosan hivalkodóak az újabbak, de a felsoroltakhoz képest egyértelmű győznek, így is, úgy is.
2016. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

És ugyebár csak két férfi típus létezik.. az alfa macsó rosszfiú és a szerencsétlen lúzer. Értem.


Hát nekem van egy nagydumás, hűséges, jófiú párom és nem osztozok rajta senkivel.

Arra meg magasról szarok, hogy hány szűz 20as fiúka van és hogy miért van ez.

2016. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13as Ne sértegess én 30as vagyok :D
2016. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én meg nem tapasztalok ilyet.
2016. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a nők nagyon szeretnek osztozni a pasikon, ezért hagyják ott az alfa férjecskéiket abban a percben, hogy kiderült, hogy a faszi félrejárogat. (Nem véletlen, hogy a válások 70%át nők kezdeményezik)

Mondjuk egy nő előbb vesz macskát társaságnak, minthogy összejöjjön egy olyannal, akihez nem vonzódik, szóval az a "bétás" rész valamennyire igaz...

2016. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Caporezzizoe válasza:
szerintem is tul fekete feher a macso looser felosztas. A betaknak sot meg a gammaknak is jut baratno. No nelkul inkabb az omega pasik maradnak. A tortenelem de akar csak az ipari forradalom elotti idokben a termeszet kiselejtezte az aktualis ember allomany leggyengebb reszet , elhullottak a haborukban es a vadaszatokban. A frusztralt omega himek tomegei manapsag inkabb a szelsoseges partokban es terrorszervezetekben kotnek ki.
2016. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!