Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, hogy néz ki dzámotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy néz ki dzámotokra a csúnya lány? (főleg akik azon agyalnak, hogy ha ők nem jóképűrk, akkor csak csúnya barátnőjük lehet)?

Figyelt kérdés
2016. márc. 25. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Selena Gomaz például egy csúnya texasi parasztjány. Én őt tartom a csúnya szinten, annál már csak szebb barátnőm lehet.
2016. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pl.: [link]

Mondjuk nekem még ilyen barátnőm se lehet.

2016. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A csúnya mindenki számára relatív.

Lehet X szépnek tart egy olyan lányt, akit Y nem.

A fiúknak is megvan a mércéje, a lány legyen toppon, különben csak egy csúnyaság a sok közül.

2016. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"dzámotokra"? Ez valami muszlim kifejezés?
2016. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem a csúnya lányok is oltogatnak. Borzasztó nagy baromság az a nézet, hogy a csúnya pasiknak van esélyük a csúnya lányoknál, mert baromira nincs igy, náluk sincs esélyünk!
2016. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

[link]


[link]


[link]


[link]


satöbbi, satöbbi...

2016. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!