Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudok tenni, hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, hogy olyan nővel jöjjek össze, akikhez vonzódok?

Figyelt kérdés

Pénzért nem akarom!!! Mert akkor nem engem szeret, hanem a pénzem!

Ilyen nők jönnek be leginkább:

[link]


Szerintem ne vagyok ronda, kis aranyos arcom van. Igaz nem vagyok magas 162 cm és nagyon vékony vagyok.

Rendszeresen járok kondizni és fehérje port is eszek, de egyszerűen fél év alatti edzés mellett nagyon kicsit nőtt az izmom, szinte ugyanolyan vékony vagyok. Mit tudok csinálni, hogy ilyen aranyos lányokkal összejöjjek. Nagyon jó lenne már egy barátnő 31 évesen.


2016. márc. 25. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezdésnek jó lenne, ha odamennél hozzájuk.
2016. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Ez nem is szép.
2016. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát manapság olyan nőt találni, akinek filmes tükörreflexes kamerája van... nem egyszerű.
2016. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan hentai-feje van a csajnak, ha jól látom. Lőj ki egy halálsugarat, attól mindig leesik róluk a bugyi...
2016. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem téged szeretne hanem a pénzed??? várjál....szerinted a jóképű pasikat a belsőjükért szeretik....szerintem a felszínesek is annyira megvetendő nők mint az anyagiasak....

162cm? az nem szimplán "nem magas" hanem nagyon alacsony és ezen nem tudsz javítani

2016. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Húha!

Hát ha fel akarnál erre rajzolni egy Marshall-keresztet úgy, hogy az egyik függvénnyel fokozatosan csúnyulnak a lányok, míg a másikon egyenletesen nő a testmagasságod, akkor az egyensúlyi állapot kb. 179cm-nél lenne ez a lány: [link]

2016. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Baccus 31 évesen miért egy 20 éves csajt akarsz?
2016. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen nők szerintem elég sok csávónak bejönnek most nem azért :D Viszont az ilyen lányok kedvükre válogathatnak a jobb pasikból szóval nem lesz könnyű dolgod.
2016. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, mit csinálj, de ez a canon k.urva jó gép!
2016. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Keresgélj ilyen lányokat és hívd el őket randizni!
2016. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!