Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan befolyásolják az exeid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan befolyásolják az exeid a jelenlegi vagy leendő kapcsolataidat?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, tegyük fel valami nagyon menő/jó/csúcs pasival/nővel jártál.

Van olyan, hogy az utána következőnél úgymond nem adsz alább?


Illetve van e bármilyen kihatással a jelenlegi vagy leendő kapcsolatodra, hogy a régi milyen volt?


2016. márc. 26. 10:24
 1/8 VirágésBence ***** válasza:
30%
Én azt tapasztaltam, hogy az exem nem véletlenül az exem, nyilván rossz volt és köszönöm, de a következő párom ne legyen ilyen. Ami a külsőségeket illeti, nem hiszem, hogy változtak volna az igényeim, nyilván az elején még elég erősen az exemhez hasonlítottam másokat, de ez elmúlt. A jelenlegi kapcsolatom ebből a szempontból kicsit bonyolult, az exem a barátom legjobb barátja. Néha ez feszültséget szül, főleg, mert nem volt meg az a kis pihenési idő sem a két kapcsolat között, az exemnek meg aztán főleg nem volt ideje feldolgozni, hogy a legjobb barátjával vagyok, főleg, mert nem túl szépen váltunk el. Nagyon sok vita van ebből, volt már nem egyszer verekedés is belőle, az ismerősök meg aztán főleg nem értik, hogy ezt hogyan hoztuk össze.
2016. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Menő, csúcs? Aki ilyen jelzők alapján választ pár magának, annak gratulálok.

Nincs kihatással egyik exem sem a párválasztásomra, mivel nem sablon szerint választok párt magamnak, nem mindig ugyanolyan külsőt és belsőt keresek. Igazából nincsenek is konkrét elvárásaim külsőre, csak fogjon meg elsőre benne valami.

Az, hogy a múltban mi történt és kivel, az nem számít. A múlt egy valamire jó, tanulni a hibáimból, hogy ne követhessem el őket újra, illetve észrevegyem, ha ki akarnának használni.


29F

2016. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Annyiban, hogy tapasztaltabb és óvatosabb vagyok.


Külsőre: nincs két exem aki hasonlítanak egymásra, vagy a páromra.

Belsőre: van amihez ragaszkodok, más a tapasztalataimmal változott.


Van aminél nem adom alább. Alap az ápoltság, igényesség. De ezt mindig elvártam, és nem is változtatok.

2016. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában minden kapcsolat után szigorúbb voltam a következővel, kizártam olyan dolgokat amiket az exnél elnéztem egy darabig. Eddig minden barátom jobb volt az előzőnél.
2016. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
4es Még hogy a nők nem úgy gondolkoznak mint egy robot :D
2016. márc. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pedig nincs is értelme úgymond "alább adni", ha megszabadultam egy rossz kapcsolattól, akkor nem megyek vissza egy szinttel, hogy legyen utána egy még rosszabb. Akkor már nyilván a korábbi tapasztalatokat figyelembe véve választok, hogy talán legközelebb egyikünknek se kelljen csalódnia. Ezt nevezik fejlődésnek. Kb az evolúció is így működik :D Szerintem teljesen normális dolog megjegyezni, mi volt rossz a korábbi kapcsolatokban, és azokat egyből kiszelektálva keresni a következő jelöltet, nyilván így már jelentősen lecsökkent "elemszámból" válogatva, de határozottan jobb esélyekkel a tényleges, életre szóló boldogság megtalálásához. Bocs, ha ez valaki szerint robotszerű, szerintem ez az egyetlen értelmes módja.


De az, amiket te felsoroltál, hogy menő/jó/csúcs pasi, az nem különösebben befolyásol. Nagyon ilyennel még nem is volt dolgom, az az igazság :D Volt jobban kinéző és kevésbé jól kinéző exem is, népszerűbb és kevésbé népszerű is, nemm igazán befolyásolt. A személyiségének pozitív és negatív elemei azok, amik alapján eldöntöm, adok-e esélyt a dolognak vagy sem, nem egy magasugró verseny ez, hogy minden megugrott szint után eggyel feljebb kerül az a bizonyos léc- kivéve persze, a fent részletezett tapasztalatok esetén.

2016. márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem befojásolják az exek a döntésemet. Vagy a párkapcsolatom.

Én azt szoktam mondani h nincs jobb pasi,másik van.

N24

2016. márc. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a tapasztalataimban nyilvánul meg inkább ez a "kihatás". Érettebb, egyenesebb lettem, mint például az első kapcsolatomban, de úgy vélem ez természetes. Ami a külsőségeket illeti, evolúciószerűen fejlődött a fiúim külseje, hiszen az első barátomnál úgymond örültem hogy van valaki. A mostani barátom testesíti meg számomra azt, amit eddig kerestem, kívül-belül, de az exeim nélkül nem jutottam volna el arra, hogy teljesen tudjam mit is akarok.
2016. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!