Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ezek után csoda, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ezek után csoda, hogy nem válaszolnak a lányok a társkeresőn?

Figyelt kérdés
Ha valakit elutasítok, mert nem jön be valami miatt, akkor legtöbbször jön a válasz, hogy egy rohadt r****c vagyok, és menjek el a k***a anyámba. Vagy könyörög, hogy mégis adjak neki egy esélyt, és ne kéressem magam! És ez nem egyszer fordult elő, hanem az esetek 90 %-ában. Miért csinálják ezt a fiúk? Ezzel csak elérik, hogy tényleg ne válaszoljon nekik senki!
2016. márc. 27. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne vedd e lelkedre, ezek csak parasztok. Nagyon helyes, hogy legalább visszaírsz nekik, ennyi, ami elvárható tőled.

Ne vedd magadra a viszontválaszaikat.

2016. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is osztom az első véleményét, nem kell velük foglalkozni, az ilyen meg is érdemli, ha egyedül marad. Egyszerűen ne vedd magadra. Én részben ezért is kerül messzire a társkeresőket.
2016. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az egyeshez. Ne vedd magadra! Annyit tennék hozzá, hogy legalább kiderül milyenek is ezek a férfiak.
2016. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én soha nem írtam ilyet vissza. Jogosan háboroghatok a válaszok hiányáért így?
2016. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok és férfi. Csak akartam jelezni, hogy 3-asnak igaza van, de hangsúlyozom, hogy EZEK a férfiak voltak ilyenek. Ha a kérdező fogja magát és soha többé nem jelez vissza azoknak, akik közeledését nem kívánja fogadni, azzal a gyereket is kiönti a fürdővízzel és végül csak még több ilyen paraszt lesz, ami senkinek sem jó.
2016. márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Ezek után...a lányok ígyse, úgyse válaszolnak a társkeresőn, csak az 5 leghelyesebbnek, akik csak egy éjszakára terveznek.
2016. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én senkinek nem írtam még ilyet, bár igaz, hogy még az elutasító válaszokat is egy kezemen meg tudnám számolni. Akkor most hogy is van ez a "ne általánosíts" dolog?
2016. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én azt tapasztalom, hogy amelyik lánynak tetszem, az rámír/visszaír, akinek meg nem, az(gondolom) csak simán nem válaszol. Velem netes társkeresőn eddig egyszer fordult csak elő, hogy egy lány azt írta, hogy nem jövök be neki. Én visszaírtam neki, hogy köszönöm az őszinteségét, és további jó társkeresést kívánok neki.
2016. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én se reagáltam még így egy elutasításra se, hozzáteszem nem is sokszor történt még ilyen, lévén a nők nagy része válaszra se méltat.
2016. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem minden srác ilyen, és lehet csak én fogtam ki sok hülyét, mindenesetre nekem nagyon rosszul estek ezek a válaszok. Többek között ezért is ment el a kedvem az egész netes tarskereséstől, úgyhogy most már nem is vagyok fenn semelyik oldalon. Csak tényleg érdekelne, mi motiválhatja ezeket az embereket, miért gondolják, hogy ez segíti a helyzetüket!
2016. márc. 27. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!