Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is szarul esne?

Figyelt kérdés

Keveset tudunk együtt lenni a a barátnőmmel, de ő mégis bulizni akar menni.Egyik barátnőjének lesz szülinapja, ezért mennek diszkóba.Félek, hogy rá fog hajtani valami faszi.Megbízok benne, meg minden, csak attól félek, hogy ez a kihűlés jele.

17/f 4 hónapos kapcsolat


2012. febr. 1. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Emiatt ne féltékenykedj már a barátnődre. Ha neked lenne egy haverodnak szülinapi bulija, akkor egyből ráförmednél a barátnődre hogy miért vág pofát hozzá?
2012. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Enged, hagy bulizon ha megcsal nem ér anyit, hogy szeresd. Mert ha nem engeded akkor meg azt fogja érezni, hogy bezárod őt.
2012. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen. Dobd ki a francba... Keress egy normális lányt.
2012. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
én szeretem, és nem hagynám el ilyen miatt.de viszonzásképpen én is elmehetnék vmi buliba akkor már.
2012. febr. 1. 17:26
 5/17 anonim ***** válasza:
17 évesen fingotok sincs a hűségről és a párkapcsolatról, hogy már most leszögezitek a viszonyotokat, minden alap nélkül.
2012. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
utolsó:nem értem
2012. febr. 1. 17:29
 7/17 anonim ***** válasza:
BIZALOM,kell a tökéletes kapcsolathoz .. az sose jó ha leakarsz kötni egy csaj hogy nem mehet,vagy ha érzi rajtad hogy rosszul esik neked.Saját tapasztalat,engedd hagy mennyen hagy érezze jól magát.
2012. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Timi: ) ***** válasza:
Szerintem hagyd,hogy menjen a barátnőjével,nem lesz ott semmi baj.Ha akar úgyis elmegy,jobb ha megbeszélitek és úgy megy el,mint vitázni.Bízz meg benne maximálisan,biztosan tud magára vigyázni.
2012. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
csak annyi hogy rosszul esik
2012. febr. 1. 17:34
 10/17 A kérdező kommentje:
válaszok jöhetnek még
2012. febr. 1. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!