Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külföldi férfiak a szórakozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külföldi férfiak a szórakozóhelyeken csak a csúnya nőknél próbálkoznak? Vagy a szépeknél nincs sikerük? Vagy van eközött összefüggés?

Figyelt kérdés
Gondolok itt smárolásra és bármire, amiben mindkét fél benne van. Leginkább néger, arab egyetemistáknál feltűnő jelenség ez.

2016. márc. 1. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Simán odamennek a bombázókhoz is, sőt, leginkább azokhoz.
2016. márc. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálad mi a csúnya? Ha valakinek nincs póthaja?
2016. márc. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A szépség szubjektív, csak általánosságban kérdeztem.
2016. márc. 1. 00:25
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Attól függ milyen külföldi. Általában a négernek és arabnak a dagadt csúnya magyar lányok is jók, csak legyen valami. De aki nyugatról jött kifejezetten azért, hogy kelet-Európai csajt szerezzen magának, és pénzes is a magyar átlaghoz képest, az igenis a jó csajokra hajt. Persze van olyan is, hogy nyugatról jött, de nincs saját külföldi lakása, ő is csak albérletben vergődik és nem annyira pénzes, akkor neki egy átlag is jó, mert külföldön olyat se talál.


Ez hivatalos szakvélemény, én már csak tudom, Pest bulinegyedében élek, tudom hogy megy ez...

2016. márc. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a szép, nincs olyan, hogy általánosság. Viszont kultúrálisan és eltérhet, hogy adott népcsoporton belül mit tartanak szépnek (pl. tradícionális cigányoknál a nőnek legyen hosszú haja, mert "az a szép"). Ezért van sokszor, hogy feketék és arabok testesebb nőket választanak (náluk a testalkat sokat nyom a latba, az arc szerintem kevésbé, de persze ott sem mindenki ez alapján választ).

Az európai (fehér) kultúrában megint más a szép. Ez kb. ugyanaz, mint a világ nyugati (fehér) részén ideál. Vékonyabb/normál testalkat és fontos az arc is.

Én legalábbis így gondolom a dolgokat tapasztalva és utána olvasva.

2016. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a fehéreknél sem annyira fontos az arc. Ott is a test, csak nem a nagy segg, hanem a pici a lényeg. Olyan lófejű lányoknak is van pasijuk, hogy nyerítenek.
2016. márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ja lehetséges, hogy a fehéreknél is a test számít inkább.

Na mindegy, nagy átlagban akkor szerintem megegyezhetünk abban, hogy az a különbség, hogy a mediterrán és afrikai férfiak számára a nagyobb testű nő a vonzó, míg a fehéreknél a vékonyabb.

2016. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Nálúnk ásszonkánák lenni jó dús popsi.


Üdv: Mahmúd

2016. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A külföldi pasiknak az okos, de hétköznapi külsejű lányok jöttek be mindig is, azokat a típusú nőket pedig, akik manapság a magyar férfiak ideálja, őket csak egyszerűen balkáni stílusnak nevezik (pont, mint az orosz nőket). Ezt többször tapasztaltam, mondták is.
2016. márc. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, mik a balkáni nő jellemzői? A rajzolt szemöldökösökre gondolsz?
2016. márc. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!