Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hajszolja mindenki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hajszolja mindenki az egyéjszakásokat?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam bányarémnek, mondjuk úgy, hogy átlagosan nézek ki szerintem. Rengeteg lehetőségem lett volna valakivel random összefeküdni, nagyon sokan nyaggattak már vele, de sosem vonzott az ilyesmi, mondhatni undorodom tőle, bármilyen is a másik és kapcsolaton kívül én ezt egyáltalán nem tudom elképzelni.


De nem értem, szinte bárki, aki megüti az átlagos szintet, vagy kicsit jobban néz ki, akár fiú, akár lány, szinte csak ezeket a lehetőségeket vadássza és lehetetlen komolyan venni, vagy párkapcsolat céljából kezdeni vele valamit. Már-már jó viccnek veszik, mikor azt mondom, hogy bocs, de én évekre tervezek és társat szeretnék magam mellé, egy tartalmas kapcsolatot, nem dugópajtit, vagy valami üres, pár hónapos könnyed dolgot. És (bocsánat, én nem akarok senkit ledegradálni a külseje miatt) akinek ilyen téren helyén lenne az esze, az vagy sokkal idősebb nálam, vagy nagyon igénytelen a fiúk közül. Tulajdonképp miért olyan átkozottul nehéz nem visszaélni egy jobb külsővel és minden mocsokba belemenni, mint az állatok? Áldásom rá, ha valaki rajong az ilyesmiért, de azt komolyan nem akarom elhinni, hogy maximum minden tizedik ember olyan csak a korosztályomban, aki nem vevő erre, az is vagy a külseje, vagy a kora, vagy az önbizalma miatt, nem elvből.

19l


2016. márc. 19. 16:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
0%

Ha valami nagyon jó, mint a szex, akkor nem az az adekvát kérdés, hogy miért, hanem hogy miért NE?

Tehát szerinted miért ne ?

2016. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
És miért ne normális keretek között? Ennyi erővel... Nem a szexszel van bajom, hanem azzal, hogy mindenki rém komolytalan és nem vevő semmi másra.
2016. márc. 19. 16:28
 3/36 anonim ***** válasza:
0%

Igen, 1-esnél a pont.

Ráadásul valamit még be kell vallani: sokkal izgalmasabb és vonzóbb a sok különféle csaj, mint egy, ahogy te mondanád "átlagos" csaj csak.

Még a jó csaj önmagában sem képes ezzel versenyezni.

Ez van.

2016. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
a kérdésedben is olvasható hogy nem mindenki él ezzel csak aki megteheti, mert jól néz ki....az átlagos fiúk sem tesznek ilyet mert tudják hogy nem lennének kapósak és csak égetnék magukat....Te ugyebár átlagos lánynak tartod magad. ne hidd hogy van felsőkategóriás átlagos meg alsókategóriás átlagos, te úgyanannyit érsz ezen a húspiacon mint az egyéjszakázásban nem spíler átlagos fiúk, csak míg az élvhajhász menő srácok az átlagos csajra is rávetik magukat(szomjat még a forró víz is oltja alapon) addig a csajok inkább sorban állnak és megvárják míg a leánykollegina kiszáll a top pasi ágyából
2016. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Én 20 éves nőként veled értek egyet, kérdező.


Bár én érzelmek nélkül képtelen lennék a szexre, nem pálya nálam se az, hogy mindenkivel összefeküdjek. Inkább megvárom azt, akinek nem "csak egy átlagos nő a sok közül" leszek, hanem maga A Nő.

2016. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Kamaszok, hedonisták, nem látnak tovább/mélyebbre az "itt és most"-nál. Sokan kinövik, de sokan benne is ragadnak, és leélnek egy életet ebben az illúzió-boldogságban, amiről meg vannak győződve, hogy valódi. Ez ellen nem tudsz tenni, de nem is kell. Egy idő után már nem fogod sajnálni (nem lenézni, az más!) őket, és nem akarsz majd segíteni rajtuk, mert rengetegen vannak, az energiád pedig véges. Tapasztalat kell ahhoz, hogy ki tudd szűrni azt, aki valódi értéket keres, és érdemes az idődre, energiádra, egy szeletre az életedből (és Te is érdemes vagy az övére). Ezt nem csak párkapcsolatra, hanem minden emberi kapcsolatra értem.
2016. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Megértem azt, akinek izgató, hogy mindig más és máshogy csinálja és mit tudjam én, de nekem az az üresség meg a nagy semmi, ami utána van, amiről már annyian meséltek, az nem pálya... És kedves ötös, én is így vagyok vele, csak értetlenül állok a jelenség előtt, hogy mikor a sokadik srác hív randira és mindegyikből sikerül kiszedni a végére, hogy "jaháténeztnemterveztemmégcsakkicsitszórakozni", akkor úgy legszívesebben pofán vágnék valakit izomból.
2016. márc. 19. 16:37
 8/36 A kérdező kommentje:
Négyes, az átlagosak is ugyanezt csinálják, igazából bárki, akihez kicsit is lehetne vonzódni. Sosem csíptem az ilyen magazinból kilépett kategóriás srácokat (ismerem a határaimat, na :D ), de aki kis kedves, átlagosnak tűnt, az is lazán belement ebbe az életbe.
2016. márc. 19. 16:41
 9/36 anonim ***** válasza:

egyébként kérdező azért sokadszorra olvasva a kérdésedet van benned is holmi szemtelenség.....tehát hogy az idősebbeknek, kevésbé helyeseknek meg az önbizalomhiányos "nyúlbéláknak" ezek szerint nem érnek semmit az elvei?

én pédául vallásos nevelést kaptam meg minden ilyesmi... ledöbbentem például azon is amikor valakiknek előbb született gyerekük minthogy megházasodtak volna meg stb.

aztán most ez egész efféle komolyságomat dobhatom ki a kukába mert ha pl a te szemedben nem vagyok elég jó pasi akkor mit sem ér semmit a hozzáállásom?!?? mindezt úgy hogy taknyos kölyökként is úgyenezt a szemléletet követtem a magam módján?(mikor még senki sem tudta belőni hogy Adonis leszek -e vagy csak se hús se hal átlagjózsi)

2016. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Rendben, szemtelen vagyok akkor. Nézd, én őket is becsülöm, de velük nem igazán tudok mit kezdeni. A párkapcsolathoz igenis kell egy minimális vonzalom és én tényleg nem teszem magasra a mércét külső tekintetében, de aki gusztustalanul igénytelen vagy az apám lehetne, arra képtelen vagyok így tekinteni, elvek ide vagy oda.
2016. márc. 19. 16:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!