Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti nem érzitek néha azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti nem érzitek néha azt, hogy bármit is mondanak a férfiak, mégis csaknem tökéletesnek kell lenni, hogy észrevegyenek? (nem szexre, kapcsolatra)

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 21:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
29%

Nekem ez ellentmondás. Most vagy észrevesznek, vagy nem.

Esetleg nem lehet, hogy ott van a hiba, hogy a szexnél többre nem bizonyulsz méltónak a szemében?

2016. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%

ez fordítva igaz, sajnos.


Rengeteg olyan csaj van akinek vannak külső hibá és inkább ők vannak kapcsolatban, mint a "tökéletes"-nek tartott plázaribik meg porcelánarcú "hölgyek".


Fordítva viszont ritkább :D

2016. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nagyon sok férfinál látok erre példát, de a legkevésbé sem zavar engem személy szerint, mert jó eséllyel nem az eseteim az ilyen emberek, és akibe eddig én beleszerettem, ott kölcsönös volt az érzés, amihez nagyban hozzájárult az is, hogy nekem először kell egy baráti viszony az illetővel, mielőtt bármi komolyabbat is akarnék tőle, a barátaimat pedig szintén elég erősen, habár hozzáteszem, a legkevésbé sem tudatosan megszűröm, mert nagyon kevés olyan ember van, akivel én megtalálom, vagy meg akarom találni a közös hangot.
2016. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
#2 Teljesen tökéletesre gondoltam, kívül-belül. Legyen alapvetően széparcú, formás, csinos, házitündér, azaz főzzön-mosson-takarítson, amellett pedig legyen tájékozott, humoros, toleráns, stb.
2016. márc. 28. 21:52
 5/27 anonim ***** válasza:
6%

#4


Hát ha igazad is van a férfiaktól ugyanilyen brutál elvárássorozat van:


legyen izmos, jóképű, közepesen gazdag minimum, magas, szép nagyszemű, vékony alkatú (és úgy izmos igen), humoros, vicces, határozott, vezessen úgy, mint Ken Brock, mindig érjen el minden élt, "férfias" legyen, sose veszítsen stb.

2016. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Te például milyen vagy,mit hiányolnak belőled a pasik leggyakrabban?

Csak a tisztán látás miatt kérdezem,hogy jobban értsem mi is a problémád a férfiak elvárásaival.

Privátban is válaszolhatsz.:)

2016. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#6 Nem tudom mit hiányolnak. Folyamatosan javítgatom, fejlesztem saját magam, de soha nem elég...
2016. márc. 28. 22:02
 8/27 anonim ***** válasza:
49%

Elárulok egy titkot neked kérdező, mert szimpi vagy.

Ami a nőknél az elutasítást, az a férfiaknál a megduglak egyszer.

Ami a nőknél a friendzone(csepegtetek szexmorzsákat cserébe az érzelmi igényeim kielégítéséért), az a férfiaknál a szexkapcsolat(csepegtetek érzelemmorzsákat cserébe a szexuális igényeim kielégítéséért).


Valóban jó volna, ha mindenki választ kaphatna a sikertelenségét firtató kérdéseire a másik nemtől, de ez utópia. A szívünkben mind éppen annyira vagyunk gyengék és esendőek, mint gyávák és szépen újragyártjuk a jól megszokott önsorsrontásunkat.

2016. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem érzem ezt.
2016. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes, nem hiszem, hogy annak kellene lenni. Inkább neked van jó nagy adag önbizalom hiányod.
2016. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!