Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban velem lenne a probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban velem lenne a probléma, és én lennék kriminális a párkeresésben?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy most már többedszerre megkapom a fent említett jelzőt, pedig szentül hiszem, hogy nem vagyok egyedül ezzel.


A helyzet az, hogy nem keresem a tökéleteset, mert NINCS. Az évek és a tapasztalat megtaníttatták velem. Nem kergetek hiú ábrándokat és két lábbal a földön járok. Nem keresek adoniszt magam mellé de azért annál nagyobb elvárásaim vannak mint, hogy le tudja írni helyesen a nevét és mondjuk tud a napszaknak megfelelően köszönni :D

Nem tartom magam sznobnak , de vannak elvárásaim ami szerintem egy teljesen egészséges dolog.

Senkit nem kategorizálok, hogy csak " 185cm magas, kigyúrt, barna hajú, diplomás pasit" keresek. Nincsenek a külsőségekben elvárásaim. ( itt mondanám , hogy ez valós tapasztalat és nem túlzok)

Legyen az illető humoros - ez talán a legfontosabb, legyen őszinte és tudjon beszélni az érzéseiről / problémákról, mert hiszem, hogy egy kapcsolatban a legtöbb problémát meg lehet beszélni! Próbálja a maximumot kihozni magából, BELŐLEM és a kapcsolatunkból. Mert én is ilyen ember vagyok. Végtelenül türelmes, elfogadó és kompromisszum képes :)

Szóval amellett , hogy a másikkal szemben elvárásokat támasztok én is teszek le az asztalra!


Viszont mindezek mellett nagyon nehezen bízom meg a másikban, és sajnos az élet minden területén ( magánélet és munka) falakat emelek magam köré. Sajnos az elmúlt évek rossz kapcsolatainak eredménye ez.


Viszont a környezetem annyit szajkózza ezt nekem, hogy kezdem azt hinni én magam rontom el az elvárásaimmal a kapcsolataimat MÁR az ismerkedéskor.

Nyugtassatok meg, hogy vannak még ilyen emberek mint én :)


Jó volt ezt kiírni magamból, köszi :)

Nem, nem keresek kapcsolatot, jelenleg a sebeimet nyalogatom :)


27/N


2016. márc. 29. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Súlyos gondolkodásbeli problémáid vannak. Nem is érdemled meg a boldogságot. Mind1, 3 év múlva már úgyis 30 leszel, azon felül már nehezebb lesz a nőknek is, nem fognak már annyira kapkodni utánad, max a 45-55 évesek :D
2016. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Remélem személyigazolványod azért van már?! :D ( azt 14 éves korban adnak, ugye?)


Köszönöm, ez is egy vélemény :)

Szép estét!

2016. márc. 29. 21:24
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Nekem tetszik az írásod és ha nem volna barátnőm, most rohannék is privibe veled.

Több szerencsét kívánok neked!

2016. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ha talán elvonatkoztatnál a "szabályaidtól" és hagynád magad sodródni az árral úgy, hogy valós érzelmek alakuljanak ki, ne csak bizalmi-sakkjátszma akkor sokkal könnyebben találnál magadnak párt, mintsem azon görcsölni mennyire tökéletes az illető, aki épp ma feléd úszott..
2016. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ezek teljesen alap dolgok. (legalábbis annak kéne lennie?)

27F

2016. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ó, igazán köszönöm :)

És az, hogy tiszteletben tartod a párkapcsolatodat...hát, nagy szó a mai világban :)

2016. márc. 29. 21:28
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezek szerintem is alapvető elvárások, de azért a mai világban az értékrend kicsit elferdült.
2016. márc. 29. 21:36
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,rengeteg ugyanilyen férfi van,kihal a magyar.
2016. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha nem éppen a sebeidet nyalogatnád akkor ismerkednél neten?


A elvárásaid egyáltalán nem magasak,teljesen normális igények,de egy kicsit követelőzőnek tűnsz,olyan embernek akivel nem könnyű megtalálni a közös hangot.

2016. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Akkor hát olvassunk a sorok között.


"tudjon beszélni az érzéseiről / problémákról" = minden piszlicsáré dolgot problémának tartok; míg nagyanyáink háborúban is méltósággal viselték a csapásokat, addig én már egy kétértelmű megjegyzésen napokig fogok rágódni


"Próbálja a maximumot kihozni magából, BELŐLEM" = soooo deeep. Jól hangzó bullshit. Ha ő is ugyanezt tudja adni akkor magából is ki tudja hozni a maximumot akkor minek várja el hogy a másik is kihozza belőle? Dupla maximum vagy mi? Az egész olyan hárítom a felelősséget szagú: a sikeredért neked kell tenned nem másnak


"a sebeimet nyalogatom" = itt két dolog lehet. Vagy valaki nagyon csúnyán elbánt vele, pl. jött egy macsó tetovált rosszfiú akivel rendszeresen leápoltatta magát cserébe viszont kutyaként bántak vele, itt ugye ő volt hülye és rázta a pofonfát, vagy egy kutyaközönséges szakítás miatt nyafog ami az első esetet erősíti

2016. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!