Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Ki mit csinál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ki mit csinál a párjával, ha az esténként nem foglalkozik vele?

Figyelt kérdés
mert netezik, játszik, olvas, vagy csak sörözik vagy alszik.

2016. márc. 23. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Netezek, játszom, olvasok, alszom, stb. Vagy ha vele akarok közösen valamit csinálni, akkor szólok neki. De nem unom halálra magamat akkor sem, ha a párom épp nem velem foglalkozik, én is le tudom foglalni magamat.
2016. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igaz, csak heti pár napot töltünk együtt (egyhuzamban), de nem nagyon rémlik olyan hogy hosszasan nem foglalkozott velem. Talán egyszer, mikor új kütyüt állított be, akkor telefont nyomkodtam, zenét hallgattam, alváshoz lefeküdt állapotban.

Máskor pl hosszabb telefon, vagy kajarendelés közben elmászkálok, elfoglalom magam.


Együtt szoktunk tenni venni. pl mosogatok, vacsit csinálok, ő közben cicaalmot takarít. Ez pár méterre van egymástól.

Közösen terítünk, közösen eszünk. Ő cigizik én fogat mosok. Valahogy így szoktuk.

2016. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk gyakori az, hogy ő játszik, én meg olvasok, vagy mindketten olvasunk. Évek óta élünk együtt, egy helyen (bár más részen) dolgozunk, úgyhogy sokszor röhögünk azon, hogy az esti különfoglalkozásaink tartják össze a kapcsolatunkat. :D
2016. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudok vele csinálni semmit, ha nem velem foglalkozik.

Logikus...

Általában lefoglalom magam, olvasás, tanulás, netezés.

Ha néha olyan napja van, hogy tud figyelni a munkája közben akkor beszélgetünk. Van olyan is, hogy meg sem hallja, akkor nem erőltetem.

2016. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyakorizok, talalkozom egy baratommal, jarok heti 2-szer edzere este, Tegnap cipotalpat ragasztottam. Valamikor eroszakosan szexelek vele. Idonkent raveszem magam a rendrakasta, kutyammal setalok. Bar az utobbi standard program.

N

2016. márc. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én általában nem vagyok kiakadva emiatt, mert mindenkinek kell egy kis magánszféra, privát pihenés. Akkor én is olvasok vagy netezem mondjuk.
2016. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!