Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig leszek egyedül?

Figyelt kérdés

Teljesen reménytelen a helyzetem..Lassan 20 éves leszek, sosem volt normális, komoly párkapcsolatom. Normális az alkatom, szép lánynak tartanak, egyéniségnek, humorosnak.

1 éve nincs senkim, még randik se voltak, 1 bulis flörtöt kivéve..

Műveltnek, és intelligensnek tartom magam ( és tartanak..)

Annyira kilátástalanak és reménytelennek érzem már a helyzetem, hogy ilyen fórumokon keresem az okot, hogy miért vagyok én még mindig egyedül..



2014. máj. 18. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Már csak 5 másodpercig kell várnod és kb. 50-en fognak neked írni!
2014. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aladar12 ***** válasza:
szeretnéd, hogy írjak? :D
2014. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez a helyzet velem is 20/F.. majd lesz valami,nyugi
2014. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen görcsösen keresed a pasit és messziről érezni, hogy ..
2014. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előfordulhat hogy kis városban, faluban élsz, így mindenkinek nehéz ismerkedni. Illetve ha rossz helyen keresed a kapcsolatot.

Járj el új helyekre, új emberek közé, ezen csak így lehet segíteni, magától senki nem hullik eléd.

Én is sokáig ilyen helyzetben voltam, aztán akkor jött valaki, amikor nem számítottam rá. :)

2014. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én 26 évesen ugyanezeket elmondhatom...
2014. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Budapesten élek.
2014. máj. 18. 17:36
 8/9 anonim ***** válasza:

1 éve nincs senkid? Nem a világ vége,nekem sose volt kapcsolatom,mégis élek még.

Ha teljesen véletlenül valaki,akár te, akár más, magára ismerne a kérdésemben,nyugodtan írhatna. ;)

www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__5649222-komoly-ertelmes20-ev-koruli-novel-ismerkednek-van-itt-valaki-aki-magara-ismer

2014. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És akkor mit szóljanak azok, akik már 20 évesek és nem, hogy 1 éve, de soha nem volt senkijük és még 1 flörtnek is hihetetlenül örülnének?:D

Tényleg nem a világ vége, ha eddig voltak valakik, ez után is lesznek és biztos találsz normálisakat is. :)

2014. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!