Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mit reagálnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit reagálnátok az alábbi "képzelt" szituációban?

Figyelt kérdés

Ha 1-2 év után véletlenül találkoznátok egy fiúval, akivel régen sokat találkoztatok, osztálytársak , egy baráti kör szóval ilyesmi viszonyba voltatok és akkor régen tegyük fel bejött nektek. De végülis nem lett semmi , szét széledt a dolog neked is lett valakid aztán még valakid szóval értitek.

Szóval a lényeg, összefutnátok vele és realizálnátok ,hogy körülbelül az lett amit tippeltetek régen, hogy úúúúh de jó pasi lett és teljesen máshogy beszélne egészen megváltozott volna szóval már nem gyerekes stb... (Ja és tényleg nagyon vonzó)

És bókolna nektek , meg világos lenne ,hogy végülis "ismerkedni" akar és azt mondaná ,hogy régen is szerelmes voltam ám beléd csak nem mertem megmondani. Szóval ez inkább tetszene nektek? Van rá esély ,hogy összejöjjetek a sráccal?


2013. nov. 5. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna :D De szó szerint.... Nekem nagyon tetszett, amiket mondott, ahogy beszélt, amilyen volt. Volt is köztünk néhány csók, és még most is összejönnék vele. Bár erre nem sok esélyt látok, tekintve, hogy óriási nőcsábász.
2013. nov. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a bugyid akarja csak levarázsolni, nem komoly dolog. Ha van valakid és szereted, akkor semmi képpen se menj bele, viszont ha vonz, hajrá, maximum pofáraesés lesz...
2013. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!