Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok az alábbi szituációban?

Figyelt kérdés
Megismerkedsz egy igazán szimpatikus fiatalemberrel. Helyes, értelmes, bármilyen témáról el lehet vele beszélgetni, mindenre van valami frappáns válasza, közben tökéletes úriember. Már kezdtek közel kerülni egymáshoz, mikor a tudomásodra jut, hogy mielőtt megismerkedtetek ez a bizonyos fiatalember, tízezreket, vagy akár százezreket költött csajozási tanfolyamra, ahol professzionális "kiképzést" kapott mindenféle szituációra. Nem éreznéd magad átverve? Vagy nem éreznéd azt hogy ez az egész egy kamu, és nem ismered valójában ezt az ember? vagy mit gondolnál? Hogy esne? Zavarna egyáltalán?
2014. nov. 14. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
kamu.. zavarna .. hisz nem önmagából jött ..
2014. nov. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most azt képzeled, hogy elvégzed ezeket a lehúzós tanfolyamokat, aztán tejjel-mézzel folyó kánán lesz? :)
2014. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*Kánaán
2014. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ha a kérdés nekem szól, akkor a válaszom nem, nem akarok csajozós tanfolyamra menni lány létemre...:D De egy fiú ismerősöm igen, és így merült fel bennem a kérdés. Ha én összejönnék egy fiúval és ez derülne ki róla, akkor azért nem örülnék, elbizonytalanodnék, hogy valódi-e ez az egész ami köztünk van...csak kíváncsi voltam, hogy más hogy van ezzel, hisz egyre divatosabbak ezek a tanfolyamok...
2014. nov. 14. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Jézusom, hát én biztos átverve érezném magam... Nem kell nekem egy idomár... Vagyis egy idomított idomár, na :D Aki nem tud magától csajozni normálisan, az nem is fog tudni soha... Szerintem felesleges egy ilyen kurzus. De ha el is megy, csak hosszú kapcsolat után mondja el a pasi, mert én pl kifutnék a világból, és nevető görcsöt kapnék. Persze nem hagynám el a pasit, de hát azért mégiscsak... Nem ettől lesz valaki jobb pasi. Meg mindenkinek más kell... Pff :D De amúgy most, hogy belegondolok, aranyos :)
2014. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem is hallottam még ilyen tanfolyamról, pedig nekem is kellene egy ilyen, h megtanuljam, h hazudni kell, különben megszívom az egész múltammal, s nem lesz mellettem sokáig senki.
2014. nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!