Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgytársaim, bebizonyítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgytársaim, bebizonyítanátok, hogy a molett, mackós fiúkat, férfiakat is sokan kedveljük?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy én vékony, ráadásul nem túl magas nő vagyok, kifejezetten kedvelem a mackós pasikat! (Az igaz, hogy a mozgékony, aktív, mondhatni sportosan molett férfiakat és nem a lomha féléket.)

Mint a 40-es Bud Spencer, Bujtor István ;-)

Jelenlegi páromnak önbecsülésével van némi problémája. Bízom benne, belátja őt is lehet szeretni, imádni! :-) Én ezen dolgozom ezerrel!



2015. aug. 27. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hajrá, hajrá! :D 27/F
2015. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gyerünk hölgyek xD
2015. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Miért kéne a párodnak bebizonyítani? hát ott vagy Te. Nem elég? Minek neki hogy több csaj is rámozduljon? Öngól.
2015. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nem jön be az ilyen testalkat. A "sportosan molett" pedig nem létezik.
2015. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Mumusan ***** válasza:

A sportosan molett pedig létezik. Lásd. rengeteg bokszoló.

A párom fizikai munkát végez, így izmos keze, vádlija, háta van a kis pocakjához. :)

2015. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem tökmindegy az alkata valakinek, a személyiségét nézem elsősorban.
2015. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
bebaszna ha fekete lacira se lehetne rámondani h sportosanmolett XD szerintem őennek a fogalomnak a megtestesítője
2015. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is molett pasi vagyok, és soha nem volt gondom a párkereséssel! Sok nő vonzódik a mackós férfiakhoz, illetve sok hölgy áttud lépni az előítéleteken.


Hogy nem létezik a "sportosan molett"? :-o Igenis létezik!

Ahogy vékony, átlagos alkatú emberek között is van sportos és lomha, úgy a molettek között is!

Jómagam, számtalan helyzetben, esetben bizonyítottam már ezt. Világ életemben sportoltam, aktív harcművész vagyok máig. Komolyan soha nem tudtam lefogyni, még akkor sem, mikor versenyszerűen sportoltam. (heti 6 nap, napi 2-4 órát)

Láttál már kovácsokat, favágókat dolgozni? :-)

Az Erős emberek (mint sport) között is számtalan molett van, de a legellentmondásosabbak a somo-sok. Annyit, mint ők egy átlagember sem tudna teljesíteni edzésben!

Én bármikor letekerek kerékpárral 20-40 kilométert, komolyabb kifáradás nélkül. Rendszeresen járok melózni két keréken. 10 km, majd ledolgozok 8-10 óra fizikai munkát, haza 10 km.

Hol lehet engem összehasonlítani egy olyan mackós alkatú emberrel, aki egész nap nem mozog, izomzata a nullával vetekszik?

Az, hogy valaki vékony vagy átlagos alkatúnak születik, nem jelenti, hogy sportos! Aki viszont mackós, molett nem zárja ki, hogy sportos legyen!

2015. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Egyetértek! Van sportosan molett!


Valóban a belső számít, de azért a külső sem elhanyagolható. ;-) Természetesen nem az alkaton van a hangsúly elsősorban, hanem az ápoltságon, megjelenésen, személyiségen!


Miért kell bizonygatnom a páromnak?

Nem kell! De talán nekem is jólesik, hasonszőrű emberek véleményét hallani.

Kedvesemmel még kezdődő a kapcsolatunk. Neki eddig nehezen ment az ismerkedés. Néha, mikor rossz napja van, hajlamos a molettségét is okolni a kapcsolati problémák miatt. "Nem is szeretsz! Kinek kell egy kövér pasi?"

Én azon vagyok, belássa ez marhaság! Lassan haladok/haladunk. A sok csalódás miatt, félek, nehogy megszokásból szakítson velem. Ezt leszámítva, nagyon klassz férfi, igazán jó ember!

2015. aug. 27. 15:46
 10/15 anonim ***** válasza:

Az en parom nem mackos csak van egy pici pocakja De en igy imadom!!!

18/L

2015. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!