Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért pumpálódik fel ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pumpálódik fel ennyire minden nő ego-ja, aki felregisztrál egy társkeresőre?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy napi 50-100 új hódoló fog nekik levelet írni, percenként fogják lájkolni, még egy átlagos vagy átlag alatti nőt is. És emiatt az a hamis képzet alakul ki bennük, hogy ők a világ legjobb pasiját érdemlik, mert mekkora a választék, és úr isten minden pasinak én kellek. Ez a gondolatmenet játszódik le a fejükben.

De arra nem gondolnak, hogy azok a pasik, akik szétküldik a sablon leveleket azok napi szinten százával írnak nőkre, százával lájkolják a nőket, mindenféle kontroll nélkül. A legtöbb pasi aki meg néz is ki valahogy, az csak szeretőt keres a barátnője, felesége mellé, vagy egyszerűen csak trófeákat gyűjt.


Akkor mégis miért érzik magukat annyira különlegesnek a nők, mert mennyi levelet kapnak társkeresőn?


2016. márc. 31. 18:45
 1/9 VirágésBence ***** válasza:
39%
Megválaszoltad a saját kérdésed. Azért, mert sokan írnak nekik. Ha téged sok csaj megnézne az utcán és le is szólítanának, te sem foglalkoznál azzal, hogy egyébként semmi extra nincs benned, csak szép a kocsid és világít rajtad a márkajel.
2016. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De ha azt látnám, hogy minden pasihoz odamegy az a csaj aki odajön hozzám, akkor egyáltalán nem érezném magam különlegesnek.

Megtörtént eset, hogy egy szabadtéri nagy szórakozóhelyen két csaj feltűnően odament minden egyes pasihoz, azzal trollkodtak, hogy a barátnője megkérdezte, hogy szerintetek szép a barátnőm?

Amikor odajöttek hozzám is válaszra se méltattam őket, mert úgyis tudtam, hogy csak trollkodnak aztán mennek.

2016. márc. 31. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Jól megválaszoltad a saját kérdésed. Ezért sem érdemes foglalkozni a társkeresőkkel. Sok nő kizárólag ezért van fenn, hogy átélje, milyen az, amikor férfiak tömege csapja nekik a szelet. Mondom, a legjobb pasiknak áldás az egész, mert halomra tudják dugni a nőket, minimális energiabefektetéssel, illetve a kevésbé vonzó hölgyeknek, akik jó nőnek szeretnék éreztetni magukat és alompasikkal szexelni.
2016. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az miért trollkodás, ha megkérdezi valaki több embertől, hogy szép-e a barátnője? Szimpla kérdés, maximum flört. Mi a probléma vele?
2016. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom kérlek, de nem igazán értek egyet ezzel az egopumpa-dologgal.

Nem vagyok se nő, se társkeresőn nem vagyok regelve, szóval akár tévedhetek is.

De...

Ha belegondolok, hogy pölö szép a szemem... vagy kicseszettül hatalmas az intellektusom... vagy ilyesmi, tökmindegy... és ezt kábé ötszázötvenhárman jegyeznék meg napjában, hááát!

Az rendbe' van, hogy az első tíz-húsz után elhinném (ezzel ugyan még nem lett túlfújt az egom, max. a helyére került - már ha eddig nem mondta volna senki), de MI TÖRTÉNIK UTÁNA?

A többi 533 ember hóttugyanolyan megállapítása nem fog többet tenni az egomba, inkább elunom... sőt, egy idő után tuti idegesíteni fognak ezek a "bókok", illetve ha még tovább kapom őket, akkor belefásulok a dologba, azaz számomra épp hogy elveszti az értékét.

Következmény: az egom még kisebbre összemegy, mert már az értékeimet sem becsülöm meg (ÉN).


Ez egyébként oka lehet a rengeteg megválaszolatlan levélnek is, SzVSz.

2016. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Társkeresőn csak az derült ki számomra, hogy alkalmi szexre meg szeretőnek házas apukák mellé jó volnék (nem indokolta a profilom). 2 hét után hagytam a francba az egészet, igazi szellemi mélyrepülés volt. Méghogy egótuning...likevadász magamutogató pitáknak megfelel, de ha tényleg társat keresel max sírógörcsöt kaphatsz.
2016. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
nem tudom, nekem durván lement az önbizalmam, amikor láttam, hogy milyen emberek is írnak nekem... addig nem gondoltam volna, hogy egy ötvenes faszi vagy egy fogatlan 8 általánost végzett segédmunkás vagy egy borzalmasan műveletlen ember komolyan gondolná, hogy esélye van nálam, mert ennyire ronda talán azért mégse vagyok... egy idő után el se olvastam a leveleket, csak ha olyan írt vissza, akire én írtam elsőnek. így aztán lett barátom onnan, mondjuk már nem vagyunk együtt, de szép volt.
2016. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sosem éreztem magam különlegesnek a sok levéltől.Többségében olyanoktól jöttek, akik igen csak távol álltak az elképzeléseimtől.Egy idő után marha fárasztó olvasgatni ennyi levelet olyanoktól, akik nem vonzóak számomra, mert pl.túl messze vannak(nem hiszek a távolsági kapcsolatokban),vagy az illető 15 évvel fiatalabb vagy idősebb tőlem.Ahogy előttem leírták inkább önbizalom romboló az egész társkeresősdi.

41/N

2016. ápr. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"nem tudom, nekem durván lement az önbizalmam, amikor láttam, hogy milyen emberek is írnak nekem... addig nem gondoltam volna, hogy egy ötvenes faszi vagy egy fogatlan 8 általánost végzett segédmunkás vagy egy borzalmasan műveletlen ember komolyan gondolná, hogy esélye van nálam, mert ennyire ronda talán azért mégse vagyok..."


Pedig hótt egyszerű kérlek: NEKIK te szép vagy. Annak a kategóriának, amivel gondolod, hogy egyenértékű vagy, csak átlagos - Brad Pittnek (behelyettesíthető tetszés szerinti überhűha ideálpasassal, aki topmodellekkel hetyeg) meg hát izé... csúnyácska, no

2016. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!