Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg reális, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg reális, hogy ha egy fiatal jó nő felregisztrál társkeresőre, akkor már az első nap 100+ levelet kap és cirka 300-an hívják egyből chatelni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mégis miféle nehézség van egy nőnek a társkeresésben?
2016. márc. 28. 00:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

Minden nőt meg akarnak baszni... igen, még a csúnyákat is, bármennyire is hihetetlen.


Egy nőnek annyi baja lehet, hogy személyiségben nem talál magának társat.

2016. márc. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Tucatjával biztos kapják, de az nem jelenti hogy normális emberektől. Ugyanis nem tudom hogy feltűnt-e, de a nők nagy része nem értékeli a "hú de megdugnálak!" és a "nézd mekkora a farkam a képen!" típusú üzeneteket, márpedig kapják bőven. És ugye a normálisabbak meg lehet hogy nem jönnek be neki.
2016. márc. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Érdemes lenne kettéválasztani a társ- és a dugópajti keresést.

Se szép, se fiatal nem vagyok, de kapok bőven ajánlatokat, főként nős pasiktól, meg tőlem 20 évvel fiatalabbaktól, akik szívesen megkettyintenének. Ettől még vannak nehézségeim a TÁRSkeresésben.

2016. márc. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ez hü'eség a világ tele van magányos nökel
2016. márc. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. Több társkeresőn is voltam fent fiatalabb koromban, az első napon 1-2 üzenetet ha kaptam, volt, hogy egyet sem. Ők is csak szexpartnert kerestek, nem társat. Soha nem sikerült normális palival összeakadnom társkeresőn, úgyhogy egy idő után feladtam az ismerkedésnek e módját.
2016. márc. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5-nek

Megértelek.Én meg normális lányra még nem találtam.Mennyi idős vagy ?Megismernélek.Én is próbáltam online.Ritka ha van aki válaszol, és igen, sokan csak szexpartnert keresnek.Ezért még olyan sem kap választ aki valóban jó szándékkal keresi meg az illetőt."Mert ő is csak testi kapcsolatot akar".

28F

2016. márc. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Én kíváncsiságból regisztráltam már nőként társkeresőre. Az első 24 órában 10-en írtak, abból egy a levele alapján, egy pedig a profilja alapján csak dugni akart, a többi 8 viszont teljesen normálisnak tűnt. Persze hozzá kell tenni, hogy egy teljesen átlagos külsejű lány képét tettem ki, amin nem volt kint mindene.

A nőknek az okozza a nehézséget, hogy a férfiak 98%-át azonnal ignorálják, mert nem néznek ki tökéletesen.

2016. márc. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amikor anno fenn voltam 2 évvel ezelőtt én is kaptam a leveleket szép számmal.

Hiába volt kinn, hogy kapcsolatot szeretnék és, hogy korosztályommal senkit nem érdekelt. Jött a rengetex szexpartner felhívás a farokképek, az állandó szxpartner felívás, 10-20 évvel öregebb gyerekes apukák meg házasok akik szeretőt kerestek. Kérdező válogass ebből. Aki srác normálisan írt az messze volt. És persze kiderült, hogy nem is normális. Mikor elutasítottam mert nem akartam távkapcsolatot egyből ribi lettem. Sok PUA-s is volt lefordított felszedő szövegekkel. Mikor meg egy randi mégis összejött akkor derült ki, hogy a csávó az unokatesója képét használta, ő maga nem 25 éves volt mint én hanem tizenöt. Ezek után köszöntem, töröltem magam mindenhonnan, és feladtam a netes társkeresést.

Amúgy a napi száz túlzó. Napi 10 jött nekem, de ebből heti 1-2 volt értékelhető (normális, nem szexre menő egyből, világosan érthetően volt megfogalmazva). Nos kérdező, nekem ezért volt "nehéz" bár inkább rémálom a netes társkeresés. Sajnos voltam olyan lökött, hogy mindenkinek válaszoltam. Szóval órákat töltöttem az udvarias megfogalmazásával annak, hogy nem, olyanoknak akik utána anyáznak, szidnak és mindennek lehordanak. A normálisabbja nem válaszolt a többi (kb 60-70% meg írta a szebbnél szebb átkokat, még ujjat is tanultam).

2016. márc. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Teljesen reális igen. A nehézség ott van hogy a felhozatal ritka selejtes mindkét oldalon általában :D Szóval a nagy felhozatal nem garancia semmire de tény hogy sokkal egyszerűbb a dolguk mint a férfiaknak.
2016. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Anno volt egy kamu facebook profilunk haverommal és pár ismerőssel, ahova egy átlagos lány képeit raktuk be és a regisztrálás után egy-két órával már el is kezdtek özönleni az ismerősnek jelölések és idiótábbnál idiótább üzenetek.


Ugyanezt én eljátszottam egy társkeresőn is, de még a kép feltöltéséig és profil megírásáig sem jutottam, már jöttek az üzenetek.


A tapasztalatom az, hogy minden nő/lány rengeteg üzenetet kap, de azoknak 95%-a szemét kategória. Valaki a farkáról készült képet küldi át; valaki egyből dugni akar ismeretlenül; valaki pedig először egy pár sor erejéig kedves és bűbájos, aztán türelmetlenné válik és jön a hideg zuhany (mielőtt azt hinnétek, hogy kattant vagyok, lányok is használták ezt a kamuprofilt).


A nőket pedig én teljesen megértem. Napi száz retardált üzenetet végigolvasni azért, hogy megtalálja azt az egyet ami komoly... hát én is törölném magam pár nap után.

2016. márc. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!