Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy mindig a szélhámos férfiakat fogom ki?

Figyelt kérdés

Bocsánat a kérdés kiírásáért. Nem akarok általánosítani, mert vannak kívételek.

Furcsa, hogy az elmúlt pár évben olyan férfiakkal találkoztam akik másnak adták ki magukat, elmondták és azt próbálták magukról állítani, hogy rendes nem csajózos típusuak...de ez mind hazugság és rögtön 3 lánynak is csapták a szelet. és annyira elkeserít, hogy ekkorát csalódok az illetőben és mégis én érzem rosszul magam helyettük. 20/L


2016. ápr. 1. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj nekem. Ígérem én is szélhámos vagyok.
2016. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert azokat a férfiakat, akik vonzóak a nők számára, képtelenség monogámiára bírni, akiket meg lehet, azok meg nem kellenek a nőknek. Ilyen egyszerű.
2016. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na várj egy kicsit. Amíg nem fordul komolyabbra a dolog (pl első csók) addig annyi lánynak csapja a szelet amennyinek akarja.

Tudod egy férfi kb. egyedül halna meg, ha mindig csak egyetlen lánynak csapná a szelet és rá koncentrálna. Arról nem is beszélve, hogy a lányokban is van versenyszellem és, ha látják egy férfin, hogy több lehetősége is van akkor jobban küzdenek érte.


Ha már akkor csajoztak amikor kapcsolatban voltatok az persze más.

Ez egyébként úgy lehet, hogy a szélhámos férfiak próbálják a legjobban elhitetni, hogy ők mennyire ilyen meg olyanok. Kábítják a nőket, hogy ők mennyire rendesek meg mennyire tisztelik őket, de férfitársaságban viszont már úgy beszélnek, idézem "megválogatom a lányokat, vagyis inkább azt, hogy éppen milyen arcból lóg ki a f...szom" :D

2016. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te egy igazi troll vagy! nem érzed az ellent mondást a kérdésedben?


Pontozzatok le nyugodtan!


De, ez manapság elvárás, hogy a pasas legalább kicsit is szélhámos legyen ilyen téren! Különben még a p..cit se közelíti meg!

Ez a világ már más! Van szavazati jog! Van tulajdon jog!

Kötelesség, felelősség tudat, életkép nincs?

2016. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a rendes palik bekerülnek egy mókuskerékbe a sok elutasítás miatt még akkor is, ha eleinte merészebbek lennének, mernének lányokat megszólítani. sokan nem veszik észre, hogy az élet a komfortzónán túl kezdődik és az elutasításoktól lehet csiszolni a módszereken.
2016. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!