Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolatom miatt tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatom miatt tönkre mehet az egész életem?

Figyelt kérdés
2 és fél éve élek együtt a párommal. Mindketten szeretjük egymást, de az életem teljesen megváltozott mellette. Már a kapcsolatunk elején nem kedvelte őt egy barátom sem ( ennek feltételezem az volt az oka, hogy én kezdeményezésemre jött létre a párkapcsolat). A családom semlegesen viszonyult hozzá, de anyám mindig azt mondta, hogy furcsa neki és , hogy van benne valami ami neki nem tetszik. ( Mások is már megjegyezték, hogy fura ember) Szóval a 2 és fél év alatt sok vitánk volt kisebbek és nagyobbak is és én most tartok ott, hogy elfáradtam. Már nincs erőm vitázni. Ezekről a vitákról a barátaim és a családom is tudtak, volt hogy annyira kikészültem, hogy napokig csak sírtam. Mostanában azt vettem észre, hogy sem a barátaim ( egy-két kivétellel) sem anyámék nem keresnek. Lehet sokat panaszkodtam és megunták? Anyámmal régen minden nap beszéltünk telefonon ( nem egy városban lakunk ) most már csak 2-3 naponta és akkor sem hallom a hangján, hogy örülne. Velem van a baj?

2015. júl. 21. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell vitázni. Te szereted a barátodat, akkor legyetek együtt, a többiek meg had mondják a magukét, rájuk kell hagyni, majd megunják és abbahagyják.
2015. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már mindenki szembejön az autópályán, az már gyanús egy kicsit.
2015. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Szóval a 2 és fél év alatt sok vitánk volt kisebbek és nagyobbak is és én most tartok ott, hogy elfáradtam. Már nincs erőm vitázni."


Szerinted ez jó?

+ úgy tűnik a többi ember is elfordul tőled.

2015. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De azért fordulnának el mert ennyire nem értenek egyet ezzel a kapcsolattal? Nekem is van egy két olyan ismerősöm akinek a kapcsolatával nem értek egyet , mégsem fordítok neki hátat.
2015. júl. 21. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Néha mindenkiben az ellenséget látjuk aki ellenezni akarja a kapcsolatunkat.

És igen persze a te barátod te döntesz meg bla bla.


De azon sem árt elgondolkodni, hogy ha a szülők barátok rokonok mind azt mondják, hogy ez nem tuti, akkor lehet h tényleg nem stimmel valami az illetővel.

2015. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem járt így.

Igazi passzív-agresszív volt a pasi, ráadásul egoista.

Ráadásul olyan ügyesen manipulálta a nővéremet, hogy nem lehetett rajta fogást találni.

Ugyanaz ment mint nálatok. Egy idő után a nővéremből is áradt ez a viselkedés, panaszkodott rá, stb.

Én kezdtem el ignorálni. Egyszerűen nem volt kapacitásom az ő lelkét ápolgatni, csak azért mert rosszul választott.

Három évig húzta a pasival.

Csúnya vége lett.

2015. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Azt írtad, hogy nem volt kapacitásod már őt "ápolgatni". Ezt kifejtenéd bővebben? Mert én is sokat panaszkodom és szerintem az én környezetem is erre reagál negatívan
2015. júl. 24. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen leszivott.

Folyton azt nyomatta, hogy mennyit veszekednek, így a Pisti úgy a Pisti, de rossz neki.

Én pont a második gyerkőcöt vártam, és k..rvára nem bírtam a folytonos nyafogást.

2015. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!