Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Duci elhízott nőt könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci elhízott nőt könnyebb találni mint vékonyat, átlagosat? Egy vékony nőnek magassabbak az igényei?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Ez pontosan így van. Ráadásul (szerintem) több duci nő van, mint vékony.

És sokszor egy arányos telt alkattal, szép pofival még csinosabbak is, mint egy vékony, mellettlen, lófejű csaj.

2016. ápr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező már ott tartunk hogy a duci nők is adoniszt akarnak!
2016. ápr. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Jaja, utolsó. Amúgy én meg ducit nem találok..
2016. ápr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
#1 meg sugom h nem minden magasnak van lo feje es nincs melle en peldaul nem ebbe a kategoriaba tartozok mert van mellem es lo fejem sincs de azert koszi az altalanositas;)
2016. ápr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%

Vékony vagyok de sose voltak extra elvárásaim. A párom átlagos testalkatú, sokat eszik, de nem hízik el. Sose néztem ki mennyit eszik. Nem is értem ezt a kérdést sem.

Ja, és nem eszek sokat. :) Ennyi előnyünk van. De fordítva mi, azt nem tudom.

2016. ápr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Nehogy azt hidd, hogy egy ducinak nincsennek/kevesebbek az elvárásai.

Van egy kb 165 cm magas, 110-120 kilós nő ismerősöm.

Csak vékony, jóképű pasijai voltak eddig. A pasik oda vannak érte, van miből válogatnia.

2016. ápr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem könnyebb találni. És a duci nőknek is pont ugyanúgy megvannak az igényei, mint a vékonyaknak. Ez sem súlyfüggő! Én duci voltam, vagyok és leszek is...de sosem szenvedtem pasihiányban, pedig nem állok szóba akárkivel. Én nem a külsőségek terén vagyok nagyon finnyás..hanem szellemi ,lelki téren....de manapság sajnos több a jóképű..mint a lelki-szellemi jópasi......
2016. ápr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lassan a ducik jobbat akarnak, mint a vékonyak.

#1 nekem pont bejön a lófej és a kis mell, ne írd le őket :D


20/F

2016. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mit értünk átlagos vékony alatt. Sztem ha nem kifejezett szépséget (sok olyanba belefutottam, akiről kiderül, hogy az átlagos alatt azt érti, hogy szép, kifejezetten ápolt, csinos, csak nem Zimány Linda meg plázacica), akkor nincs aközött különbség, hogy a vékony és a kövérebb mit szeretne. Max. van egy-két extra önbizalomhiányos kövér, aki már mindenkire ráakaszkodna.


Én is kövér vagyok, de akárkivel nem jöttem volna össze. Az más kérdés, hogy nincs egy médiaideál jellegű ízlésem, de mondjuk ha Quasimodo jött volna oda udvarolni, akkor neki nemet mondtam volna. De hogy ne csak a külsőről beszéljek, a belsőre vonatkozó igényeimből nem voltam képes leadni. Nem hiszem, hogy azért, mert túlsúlyos vagyok, csak vmi tróger, tanulatlan, bunkó, rosszindulatú, piás, beképzelt tuskót érdemelnék meg :).

2016. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Szörnyű,hogy már a 100kilós nők is Adoniszt akarnak,és akkor leszóljátok azokat a pasikat akik egy csinos,jó alakú nőt szeretnének társuknak?!
2016. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!