Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakit folyton ajnároznak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit folyton ajnároznak, valóban felfigyel arra, ha valaki nem rajong érte?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem ismerek a környezetemben ilyen srácot/lányt, de sokszor hallottam már ezt. Hogy ha pl. van egy nőcsábász srác, azt meg lehet fogni azzal, hogy ha látszólag teljesen hidegen hagy egy csajt.


Igaz ez? Mit érezhetnek az ilyen emberek? Csak az egójukat sértené?


2016. ápr. 4. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Én elég sokmindenkin átnéztem, aki tipikus nőcsábász hírében állt, mivel rohadtul nem értettem egyet az életstílusukkal.

Nem hiszem hogy álmatlanul forgolódtak volna emiatt estenként. :D

Ráadásul egyik sem próbálkozott be, hála az égnek.

Szerintem minek foglalkoznának azzal, aki láthatóan nem pálya, ha van 1000 másik, aki meg könnyen igent mond.

Egyébként az is előfordulhat, amit te vázoltál, de ahhoz nagyon nagyon be kéne jöjjön külsőre a csaj a srácnak vagy tényleg nem bírná elviselni hogy valaki nemet mond. De ennek kicsi az esélye.

2016. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én nem akarok ilyen pasit, isten óvjon tőlük. :D

Csak kíváncsi vagyok, mert nehezen tudom elhinni, hogy ez így lenne.

2016. ápr. 4. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem max. akkor, ha be akarnak próbálkozni. Hogy a randim Rozika, akiről azt sem tudja, él-e, hal-e, mi a neve, nem rajong érte... van még pár ilyen csaj, nem annyira feltűnő szerintem.
2016. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. De ha alapból felfigyelt az illetőre és már közeledne hozzá, de az lekoptatja, akkor ha van benne küzdő szellem, akkor elképzelhető, hgoy ez vonzza.
2016. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!