Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak nagy részének van barátnője a sokszor szép nőknek meg senkijük nincs?

Figyelt kérdés
Ott ahol élek szinte minden férfi kapcsolatban van. Az átlagos vagy szép huszon, harmincéves nők meg nem találnak társat. Sokuk szeretne komoly kapcsolatot, gyereket, és még sem találnak társat.
2016. ápr. 5. 13:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%
Hol élsz? Azok a nők vagy nagyon válogatósak vagy sajnos sok nő születik csendes bolondnak akikből hiányzik a családalapítási ösztön.(tudom mert a másodunkanővérem is ilyen, meg randiztam 2 ilyen nővel is) Vagy nem tudom, de ezt a nők mondták neked, hogy szeretnének családot csak nincs kivel?
2016. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk minden szép nő foglalt és rengeteg a magányos férfi akik epedeznek a szép nők után!-)
2016. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem egy-két nőről van szó, hanem településszinten figyeltem meg, ott ahol élek és a környéken. Kétlem, hogy mind válogatós lenne.
2016. ápr. 5. 14:05
 4/20 anonim ***** válasza:
15%
De szar kamu. Pont fordítva van.
2016. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Még a középkorú férjes nők is mondják, hogy a fiatal lányok nem kellenek senkinek. Sok nőnek nincs párja, vőlegénye, férje, gyereke.
2016. ápr. 5. 14:11
 6/20 anonim ***** válasza:

Minden eset más, kérdező, én olyan okból vagyok egyedül, amivel a legtöbb embernek szerencsésen nincs dolga egész életükben, és rengetegszer feltettem már a költői kérdést magamban, hogy miért pont én...


Van, aki válogatós, van, aki nem is akar társat, van, aki nem talál olyat, akivel összeillik, van, aki nem tud működtetni egy kapcsolatot... stb. stb. stb...

2016. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Honnan tudod azt, hogy nincs senkijük? Mindegyikkel megálltál beszélgetni? Közvéleménykutatást végeztél, amiben az egész település részt vett?
2016. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6%
ha a te környékeden lévő nőknél alap elvárás a saját hitel mentes lakás és nettó 300e-es fizu, úgy, hogy a magyar átlag nettó kereset 150e ft, akkor ne is lepődjenek meg, hogy nem találnak maguk mellé senkit.
2016. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nő/Férfi arány közel 50/50% (kivéve az öregek, ott több a nő, mert a férfiak korábban halnak).

Tehát kb annyi huszon/harminc éves férfinak van/nincs párja, mint nőnek. :)

2016. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy valaki beírja a nagy összegű fizetést. Utána olvashatnátok már a magyar átlagfizuknak. Igen beszéltem velük, sok embert ismerek.
2016. ápr. 5. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!