Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak ertelmes lányok?

Figyelt kérdés
Akik értelmesen tudna beszélni nem flegman van céljuk és sorolhatnám ( nem ronda fiúként mondom) mert ilyen nincs vagy jól bujkál :) jelentkezzen

2016. ápr. 7. 04:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csalódások miatt bujkálok, és ez egy ördögi kör, mert ezért nem érzem magam vonzónak, pedig állítólag az vagyok, (de már én sem hiszem el) ettől nem lesz magabiztos kisugárzásom, de ez még jobban leredukálja azoknak a számát, akik amúgy közelednének, még jobban bujkálni kezdek, mert sikertelennek érzem magam, és kész. Szóval jelenleg abba is bele kell törődnöm, hogy nincs senkim, és ha valahogy nem keveredem ki ebből a körből, nem is lesz.
2016. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nah akkor sors társ udv a kluba :) mert én nekem azt kell megtanulni ne a szivemmel éljek mert atvagnak
2016. ápr. 10. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!