Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől lehet az, ha nem jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, ha nem jönnek be a magyar srácok, csak a külföldiek?

Figyelt kérdés

Nem azért, mert külföldiek, nem erről van szó. Csak amikor pl. Angliában voltam, ott minden 3. srác bejött kb., akiket az utcán láttam, Németországban ugyanez. Itthon meg soha nem tetszik senki, talán évente 1 srác. :S Mert nem olyan típusok, ami bejön.


Ki kellene költöznöm szerintetek?


2016. ápr. 7. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Nyugi, nekem sem jön be a kínálat. Sok az átlagos, jó talán 1-200-ból 1. De elájulós nyálverőst csak egyet láttam még, 21 év alatt.
2016. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Azért nem tetszenek a magyar srácok, mert a 6. érzéked, vagyis a pénzérzékelő detektorod nem leng ki eléggé.
2016. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Tessék, instant orgazmus: [link]
2016. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

mi jött be rajtuk?


lehet, hogy nyugodtabbak, mert nem olyan depresszív a közeg, mint itthon. mindenki vonzóbb, ha jól érzi magát.

2016. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
19%
Nekem a magyar srácok átlagos mentalitása nem jön be. Szűk látókörűek, rasszisták, szexisták, unalmasak, vagy mindez egybegyúrva. Kösznem.
2016. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Sunshinedoll, te aztán baromi értelmes vagy. :DD A magyar férfiak átlagos mentalitásáról beszélsz, miközben pont, hogy mások kollektív megbélyegzésével vádolod őket. Magyarul ugyanazt csinálod, amit nekik felrósz. Gratulálok!
2016. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Sunshinedoll, olvasgatva a hozzászólásaidat... jobb is, ha kerülöd a magyar férfiakat, ezzel megkíméled őket az undorító stílusodtól.
2016. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

"Ki kellene költöznöm szerintetek?"


Nnomost, ez teljes mértékben attól függ, hogy hány pasast akarsz te tulajdonképp felpróbálni egy népségből?


Merugye... ha minden harmadikat, akkor irány Anglia/Németország!


Node ha csak egyet-kettőt-ötöt-hatot, akkor annyit itt is találsz.

2016. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Én is így vagyok teljesen! Itthon nem jó a felhozatal, ezt külföldi pasik is megállapították. 😀 Én tervezek külföldre költözni.
2020. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
Menjetek nyugodtan külföldre, higgyétek el, nekünk, magyar férfiaknak is sokkal jobb lesz, nem fogtok hiányozni senkinek, megmarad a normális réteg, aki még becsüli a saját nemzetét valamennyire.
2020. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!