Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megfog ez így valaha változni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfog ez így valaha változni?

Figyelt kérdés

Szerelmes voltam egy nőbe, és mikor szembesültem ezzel, addigra már mondhatni hogy elridegült tőlem. Annak vége volt, és habár sok minden nem lett belőle, valamilyen szinten mindkettőnket megviselt. (furcsán hangzik de így van).


Azóta viszont ő boldog életet él, egyszer ezzel egyszer azzal, de lényegtelen. Én viszont nem. Ideig óráig mozgatnak meg a nők és annyi. Eszembe se jut ismerkedni, erőt ölni bele meg ilyenek.


Úgy érzem hogy hatalmas munkát belefektettem valamibe ami elúszott mint hal a vízben, és még egyszer ezt így beleölni a semmibe nem tudom, nem is akarom. De ha őszinte akarok lenni azóta én sem mozgattam meg úgy senkit, csak szimplán összejöttem ezzel-azzal, mivel független hogy nincsenek ilyen napi bajaim, eléggé megvisel ez a kényszeres szingliség.


Jól elvagyok egész nap haverokkal meg munka meg minden, szeretem amit csinálok, lefoglal, leköt, de valahol a szememben ott van a magány egyik formája. Egyrészt hiányzik egy nő az életemből, másrészt pedig aki aktuálisan lehetne az meg hidegen hagy.


Amióta eldobott az a nő, azóta kicsit nagyon magambafordultam, megváltoztam (rosszirányba), illetve valamelyes szinten "megbolondultam", csökkent az önértékelésem és a magamba vetett férfiassági megítélésem ahogy felnőttem.


Alapvetően unalmasnak is gondolom magam, habár nem vagyok az, de mivel mint írtam a nők nem igazán érdekelnek hosszútávon csak ideig-óráig, így ésszerűen nem mutatok érdeklődést a másik felé, amiben elhidegül az egész belefektetett energia.


Nem egészen tudom hogy most melyik áll fenn a kettő közül... az egyik opció ami úgy lehetséges, hogy szerelmes vagyok még mindig - ami úgy kizárt is részben, hiszen eltelt rengeteg év mióta láttam (közel 5) utoljára. Másrészt pedig sosem volt az az ember, mint amilyennek én hittem. (bizonyos szituációkat teljesen ellentétesen reagált le azzal szemben, mint ahogy én megismertem).


A másik opció ami úgy lehetséges, az az hogy kimerültem. Mert valójában ezt érzem. Elmegyek dolgozni, haverokkal beszélni/lógni esetleg, aztán otthon döglök mindenféle jövőkép és minden nélkül, mondhatni hogy olyan kényszerben, ami ha már ilyen akkor megpróbálom élvezni.


Illetve nem gondolom hogy még egyszer lesz olyan nő az életemben akit úgy megtudnék mozgatni valahogy, mint ahogy őt. Igazából talán itt a pont. Akárhány kapcsolat kezdet kialakulni mind olyan volt amilyen. Csak akkor haladt az egész, ha én toltam a szekeret. Mármint bármikor összejöhettem volna bármelyik nővel, de egyikben sem tudtam gyorsan kiváltani valamiféle alap dolgot, hogy keressen, vagy közeledjen hozzám, vagy ilyesmi. Ha én tettem ilyet, akkor ők viszonozták, de pl. ha ma elmegyek randizni egy ismeretlen csajjal, holnap felhívom, holnapután ő nem hív fel csak én meg megint meg megint, aztán mikor összejövünk akkor már megváltozik a dolog...


de én nem tudok ilyen kapcsolatban élni, ahol hónapok kellenek ahhoz hogy valamiféle alap kötődés kialakuljon. nem érzelem, kötődés, aminek elvben már az első randin ki kellene bontania a gyökereit. Így mindig oda jutok vissza, hogy független ami történt a "szerelmemmel", ő még mindig többet ért, mint ezek közül, vagy összesen bármelyik is. Ezek inkább újra kiábrándítanak az életből, mintsem javítanának rajta.


Ti mit gondoltok erről az egészről? Valami építő ötlet?


2016. ápr. 7. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
eperizű hagymát ettem.
2016. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mennyi ilyen pasi van, mint te! Atyaisten! Akikkel megismerkedtem az elmúlt 4-5 évben, 10-ből 7 szó szerint ugyanilyen volt! És mindig én voltam ez a "pótlék", aki csak ideig-óráig mozgatta meg a fantáziát, de sohasem érhettem fel A VOLT NŐ szintjéig.

Mit mondhatnék? Kiábrándító egy dolog ez...és nem tudom miért van...én is csalódtam sokat, mégsem vagyok ilyen, pedig az önbecsülésemet nekem is erősen tönkre vágta az, hogy sosem én voltam Az, aki kell.

Szerintem, ha újra szerelmes leszel, akkor ez megváltozhat...

Illetve beszélgess erről a barátaiddal, hogy ők mit tanácsolnak.

2016. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nehéz eset vagy,de nem reménytelen.

1 becsüld magad,értékela

2 pozitív hozáállás

3 meg ha pl valaki tetszik,szimpi és közeledik,hagyd közeledni. Ehez persze ismerkedni kellessz.

Minden a hozááláson mullik!! Megszoktad. Kényelmes ez a helyzet,nem akarsz küzdeni,mert csalodtál. Ez érthető. De ahogy teis írtad hiányzik egy nő az életedből. Nem jó ez neked így. Szedd össze magad. Mert egyedül ,magányossan halsz meg. Mire rájössz h tényleg változtatnod kelett volna,lehet késő lessz,esélytelenebb.


Én most küzködtem egy férfival,aki nagyon kelett komoly kapcsolatra. Ő ugyan úgy önbizalomhíányos volt,sokat csalodott,megkeseredett és sorolhatnám. Sokat tepertem utánna nő létemre. Megérte,megenyhült és jó a kapcsolatunk. Őis boldog.

N24

2016. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az a probléma hogy nővel csak "randizni" lehet mert ritka az amikor kötelességből vagyunk együtt, mondjuk egy munka miatt, vagy egy hobbi miatt vagy bármi, így nehéz elérni azt, hogy ő is közeledjen hozzám. Ehhez csak a randi opció, de ott sem közelednek hozzám, csak visszadobják a labdát amit odadobtam nekik. Nem tudom mennyire érthető ez így, de a lényeg az, hogy sosem láttam - rajta kivül - olyan nőt, akinél már az első alkalommal megmozdult volna benne valami úgy, hogy ne azt nézze, hogy én vagyok a férfi, ő meg a nő és kinek mit kell csinálni, hanem hogy mi esik jól neki...


Például: Ha elmegyünk randizni és őt én megmozgatom és pl. csak úgy direkt nem keresem másnap meg harmadnap, akkor ő keres. De itt pont az ellenkezőjéről van szó! Teljesen! Csak akkor halad a szekér mindig ha én tolom, így pedig nem tudom sokra értékelni egyiket sem. Ha én nem keresem ő se keres, mert hogy ez a "férfi dolga".


Vagy másik példa, egy randin vagyunk én bókolok neki, ő viszonozza, de fordítva ő nem bókol nekem csak ha én is neki akkor maximum reagál rá valamit... de az hogy valami bók elhagyja önmagától a száját már az első randin ez is kizárt.


Szóval ez a fajta ismerkedési módszer, engem általában felidegesít, és ha lesz is valami maximum 2 hétig tartja fenn az érdeklődésem. Kinőttem már a divatkapcsolatokból, ezek pedig mind azok.

2016. ápr. 7. 23:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne neten ismerkedj! Még ha meg is mozgatod, akkor is egy idegen vagy neki az első randin! Plusz, ha csalódott sokat korábban, akkor nyilván visszafogottabb, és nem fog rád cuppanni rögtön. Ismerkedj személyesen, és akkor sokkal könnyebb, mert az nem direktben történik, hanem spontán, és a kémia is könnyebben jön!
2016. ápr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
amiket leírtam az mind élőbe értettem... nem interneten...
2016. ápr. 8. 07:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezen mindannyian atmegyunk az elso nagy szerelem utan. Kaptal egy "pofont" az elettol, na bumm. Nincs semmi gond, allj fel es menj tovabb. Ettol leszel ferfi. Ennel sokkal nagyobb pofonok jonnek meg, hidd el. Sirdogalas helyett javaslom keress valamit ami erdekel, amit szivesen csinalsz, amivel elfoglalod magad. Amint ismet jol fogod erezni magas a borodben, megjelenik majd a NO. Ujra. Es azt is el fogod vesziteni kesobb. Akkor megint tanulsz valamit. Megint felallsz, tovabbmesz immaron okosabban. Aztan megint jon a NO. Evek multan megerosodsz lelekben es rajossz mi kell neked az eletben, mi kell neked egy noben. Ne gondolkodj ezen a mostani dolgon, vagd el! Az elet ilyen? Igen. Nekem sem tetszik tulzottan, de ilyen. Attol szep, h mindig jon valami, amire nem is gondolsz hogy meg lehetseges. Fel a fejjel! ;)
2016. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot, de ahogy írtam fent, én szeretem amit csinálok, elvagyok, eltellik gyors szinte a nap, forog az élet, meg haverokkal is jól elvagyok.


Szóval ez a "csinálj valamit amit szeretsz meg minden"... ez már rég megvan.


De ennek ellenére boldog nem vagyok, csak egy szimpla átlagos életet élő ember, aki se nem szomorú se nem boldog és független hogy lehetnének nők az életemben velük nem érzem jól magam, ugyanakkor magányos vagyok.

2016. ápr. 8. 11:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Tul sokat agyalsz.. Ha egyedul nem tudsz boldog lenni, nem leszel az kapcsolatban sem, legfeljebb ideig-oraig. Tevhit hogy a kapcsolatnak kell boldogga tennie az embert. Ezert van ennyi valas, mert mindenki ezt hiszi. Amit az elobb irtam ugy is ertelmezheted, hogy amikor ugy vagy egyedul, h kozben nem erzed a magany sulyat, nem keresel senkit, na akkor fog megjelenni a NO. Ez tapasztalatbol irom, 38F vagyok. Kulonen meg gondold meg, rengeteg olyan jelet adunk magunkbol, magunkrol amit a nok egy pillantasra levesznek raadasul tudat alattmegy az egesz. Ha te azt sugarzod (mondom tudat alatt) h nem erzed jol magad a borodben, az taszitja a csajokat, meg akkor is ha kulonben bejonnel nekik. Ha porog az eleted, ahogy mondtad, akkor nincs baj. Vard ki az idot. Minden nap uj nap. Es nincs de. ;)
2016. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hát jó sok időnek kell akkor eltelnie, mert már közel 5 év telt el eddig. :)


De köszi a tanácsaid, elgondolkodtatóak.

2016. ápr. 8. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!