Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valami baj van velem, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem, ha nem tetszenek a férfias srácok?

Figyelt kérdés

Nekem az a típus jön be, akit manapság úgy illetnek, hogy 50 kg-os b*zi pávagyerekek...:D Tehát tetszik a kisfiús arc, szőrtelen test, csőnadrág és hasonlók. Igazából nem tudom, hogy ez normális-e, mert azért idősebb korban már nem így néznek ki a pasik.


20/L


2016. ápr. 8. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Sztem simán leszbikus vagy :D
2016. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
hamarosan L-ből N leszel és akkor már nem így lesz ;)
2016. ápr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nincs baj ezzel, ez a réteg általába ápoltabb, törődik sokat a külsejével, az idétlen seprű haj meg nem kötelező kelléke egy pávának meg az sem hogy 50 kiló legyen, stílusos kicsit kisfius ápolt srác nem feltétlen bu*i meg páwa.
2016. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem meg a kislányos lányok érekelnek és a hűde nagy nőktől meg irtózom. Egyéni ízlés kérdése kinek mi jön be, semmi szégyelni való nincs benne.
2016. ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, eggyel kevesebb vetéjtárs.
2016. ápr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
nincs izlesed
2016. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5-ös

Az inkább vetélytárs... amiből így számomra már kettővel kevesebb van.

2016. ápr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát, tényleg L vagy még, majd kinövöd :D
2016. ápr. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Na b+ ly-nal akartam írni de meggondoltam magam, és lusta voltam ellenőrizni. Így éjjel bocsássatok meg nekem érte. Általában ellenőrzöm, ha bizonytalan vagyok j vagy ly van az adott szóban. Mondjuk sejthettem volna, mert furán nézett ki így. :D

Amúgy nekem is 1-2 ilyen srác bejön, de főleg a férfias férfiak, egyébként is de kb. 2 éve mégjobban. Ja, és vagy fél éve a szakáll is :) Nem mondom, hogy a kérdezőnél ez változni fog, mert van akinél igen, van akinél nem. Na bumm, valakinek őket is kell szeretni. Ízlések és pofonok.

2016. ápr. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#5 és #9 voltam 21n
2016. ápr. 9. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!