Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai világban már tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban már tényleg csak nekem tetszenek az igazi férfias férfiak?

Figyelt kérdés

Mostanában nagy divatja van a feminin, kisfiús, csupasz, affektálós fiúkáknak, de én ezt nagyon-nagyon utálom. Nekem még mindig a hagyományos értelemben vett férfiak jönnek be, akár külső, akár belső tulajdonságokat nézve.

Fontos hogy egy férfi legyen határozott, céltudatos, erős, karakteres. Álljon ki magáért és értem is, legyen benne jó erős védelmező ösztön és tudjon bánni egy nővel.

Külsőleg is a férfias vonások jönnek be, legyen magasabb, erősebb nálam, legyen testszőrzete, karakteres vonásai, széles válla.

Az a gond hogy mostanában egyre kevesebb ilyennel találkozom, ritka mint a fehér holló.:( Én érzem magam sokszor furcsának amiért ezt igénylem.

Azért írtam ki a kérdést mert tényleg kíváncsi vagyok hogy a nők többségének milyen pasik jönnek be, lehet hogy változott a közízlés, csak én maradtam ilyen "régi módi".

26/N


2013. júl. 25. 17:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
15%

Mármint az ápolatlan szőrös fiúk...?

Igen csak neked tetszenek!

2013. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy egy férfi csupasz, vagy külsőleg úgymond "lányos" még lehet határozott, és céltudatos.
2013. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
29%

Ezek a férfias férfiak általában a kocsmában vannak - ilyenstájt még csak 3 sörön vannak túl hiszen ötig melóztak az építkezésen.


Vannak nekik is hátulütőik - habár sokkal jobbak mint a Bíber-jellegű páwa búzák... De itt olyanokra gondolok mint fingóviadal, nonstop fikázás (fizikálisan), köpködés az utcán, böfögőverseny, havi 3 fürdés.

2013. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
25%

#1


szerintem félreérted, ő inkább az amolyan páwa-jellegű Bíber/Téjlorláutner klónoktól undorodik... Érthető módon.


A kettő között lehet amire a Kérdező gondol. Igaz ezek többsége ocsmány kocsmatöltelék.

2013. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem tudom, de 30 év körüliek között meglehetősen kevés a "feminin, kisfiús, csupasz, affektálós fiúka". Márpedig 26 évesen talán ez a te korosztályod, nem a 17-22 évesek.
2013. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
69%
Annyira sajnálom, hogy még 5 évet kell várjak ilyen nőkre.
2013. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
21 vagyok, és én nmszeretem a páwákat. a szőrös favágókat kedvelem :)
2013. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
El sem hiszem, hogy ilyen kérdést tettél fel. Pont nekem is ez jutott eszembe, hogy változott a közízlés. 26F
2013. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%

A szerepek az évek alatt kezdenek felcserélődni...

Úgylátszik a média sikeres hadjáratot folytat

2013. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
32%
hát igen sajnos a Jetik és a Gorillák már kihaló félben vannak....
2013. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!