Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti legfeljebb hány órát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisboltos kérdése:

Ti legfeljebb hány órát vagytok hajlandóak utazni egy nő miatt?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel, és nem tudom bele merjek-e vágni a távolság miatt. Másfél óra lenne, de akkor is nehéz megoldani a rendszeres találkozást.

2016. ápr. 9. 22:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Heti 2x-i találkozásnál 2-2 óra belefér.
2016. ápr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%
Fél óra háztól házig maximum. Együtt tölteni a szabadidőt egy dolog de az nem megy hogy hétköznap a szabadidőm felélt utazgatással töltöm...
2016. ápr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
29%

Beszéljétek meg, és próbáljátok megoldani a problémát, erre csak ennyit tudok mondani. Ti dolgotok.


Ha nem tudtok megegyezni, akkor keféljetek egyet, és utána mindenki keressenek magának egy olyan embert, aki megfelelő távolságban lakik tőle.

2016. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Küldöm neked az energiákat, hogy ne fogjon ki rajtad másfél óra. :P


Amúgy meg... Mi honnan tudjuk, hogy neked megéri-e? Csak te tudod, és te ismered a saját érzéseidet.

Tudj, és merj is áldozatot vállalni. Nem tudhatod, hogy mi sül ki belőle, meg kell tapasztalni.

2016. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
34%
Én egy negyedet.
2016. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
1250km oda vissza volt az első. Utána közelebb 480km oda vissza. Számold ki busszal mennyi 40km/h átlag sebességgel egy bokorjárat.
2016. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%
Én azt nem értem, hogy ha másfél órára lakik, akkor miért nem tesztek meg mindketten kb. negyvenöt percet egymás felé...? Nekem nőként ez lenne a logikus. Vagy pedig hogy váltva utazunk egymáshoz.
2016. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Negyedet?Ember gondolj bele, ha mondjuk Pestiek vagytok?Kapásból összehozható az 1 óra és el se hagytad bp-t csak rossz a tömegközlekedés :D

Amúgy másfél óra még nem olyan vészes, a heti egy találkozás szerintem fixen lehet (akkor már azonnal vagy későbbiekben egymásnál alvással, nem kell sex, csak hogy több időt együtt tölthessetek), akár 2 is, ha olyan a helyzetetek.

2016. ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Itt most nem az én személyes problémám a lényeg, ez csak egy példa. Arra lennék kíváncsi, hogy mások hogyan viszonyulnak ehhez. Egy két válaszon meglepődtem, hogy egyesek milyen sokat is képesek utazni.
2016. ápr. 9. 22:53
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
Mit döbbensz meg rajta te hülye? HA szereted a nőt utazol érte.
2016. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!