Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti legfeljebb hány órát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisboltos kérdése:

Ti legfeljebb hány órát vagytok hajlandóak utazni egy nő miatt?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel, és nem tudom bele merjek-e vágni a távolság miatt. Másfél óra lenne, de akkor is nehéz megoldani a rendszeres találkozást.

2016. ápr. 9. 22:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%
Illetve általánosságban: ha szeretsz egy embert, utazol/teszel/dolgozol érte, értetek. Mert neked és neki is az a jó, nem?
2016. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
3%
Mivl férfi vag bszoptad, mert neked kötelező utazni oda. Ha nő lennél most szerencséd lenne, mert bőgne a "ő a férfijj, szóval nekijje kell utaszni". Ez a társadalmi igazságosság manapság.
2016. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ha már meglenne akit szeretek és elkéne költöznie akkor nyílván nem számítana a távolság(nyílván egy reális mértékik)

Egyébként meg ha csak ismerkednék akkor sztem max 1 óra autóút. De igazából attól függ , hogy hány találkozót lehetne megoldani. Havi 1-2 talival én nem akarnék kapcsolatot...

2016. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
edigg 50km volt a legmeszibb...megérte? egy részből igen, 6 évet voltunk együt, másrészt meg nem - szétmentünk mert sokat veszekedtünk
2016. ápr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
37%
Maximum 10-15 perc kerékpárral. Semmivel se több.
2016. ápr. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is távkapcsolatba toppantam bele a párommal. Távolság: 280 km. HÉV, metró, vonat. 5 órás utazás oda és ugyanennyi vissza. Minden héten megtettük. Egyszer én, egyszer ő. 3,5 évig kellett utaznunk, utána összeházasodtunk. Ennek már lassan 20 éve.


Azt csak megjegyzem, hogy nem merült fel bennünk a kérdés, hogy értelmes-e így kapcsolatot fenntartani, mert egyértelmű volt minden!

2016. ápr. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Eddig 6 óra volt a legtöbb csak oda.
2016. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%
20 percet
2016. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vágj bele, - ha ez probléma, akkor nem ő az igazi.

Én egyszer másfél napot gyalogoltam, hogy találkozzunk (poén volt csak, stoppal fél nap is elég lett volna) - aztán lett egy 20+ éves boldog házasság belőle.

2016. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
én távkapcsolatban élek 4 éve. először 4 óra utazással tudtunk találkozni, most hogy Pesten tanulok, így csak 1 óra, ha itt találkozunk. felváltva utazunk egymáshoz. nekem belefért ennyi, és most is belefér. elég hülyeség lenne eldobni valakit, akivel az életemet is leélném, csak mert utazni kell érte. :D
2016. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!