Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony lányokba tudok szerelmes lenni, de a vastagabb, vagy izmosabb lányok szexuálisan jobban vonzanak. Akár nők vagy férfiak, nektek is van két ilyen kategória, akikbe inkább szerelmesek lesztek, és akik inkább szexuálisan vonzóbbak?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem akarok sértő lenni, szóval csak annyit mondok, hogy nincs.
2016. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek szerint szemből nézve vonzó, oldalról nézve meg szerelmetes?

Sztem találd meg a kellő betekintési szöget, ahol kialakul az egyensúly és tartsd a lányt ott a következő 40 évben ;)

2016. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
68%
Egyeseknek annyi privilégiumuk van, hogy ez a legnagyobb gondjuk :D
2016. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Ez furcsa.Nem értelek.engem ha valaki szexuálisan vonz, abba logikus módon szerelmes is tudok lenni.Akibe meg szerelmes vagyok, az nyilván szexuálisan is vonz.És nincsenek kategóriák.Van egy alapvető ideálom, ami vonz, aki azt nem közelíti meg, azzal sem szerelmet, sem mást nem tudok elképzelni.Ez az egy kategória, a karcsú, magas, jóképű fiúk.Persze egyéb külső-belső tulajdonságokat még sorolhatnék, de nagyjából ez.
2016. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Nálam nincs ilyen. Egy bizonyos típust vonzónak találok, azzal bármit el tudok képzelni. 25L
2016. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó esetben szerelmes nem a másik külsejébe lesz az ember, tehát a kérdés eleve butaság.

Az, hogy kihez vonzódom, megint egy másik dolog. Jártam már úgy, hogy valaki szexuálisan nagyon vonzott, de mikor beszéltem vele két mondatot, egyből lejött, hogy maximum egy-két éjszakás a téma, aztán viszlát.

Ha meg nem vonz valaki szexuálisan, azzal szerelem sem alakul ki, mert bárki bármit mond, igenis fontos a fizikai vonzalom. Úgyhogy nem egészen tudom értelmezni a kérdésed. de lehet, hogy én vagyok a hülye...

2016. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!