Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi legyen? 14/l...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi legyen? 14/l (inkább barátság-nem tudom hogy szerelmes vagyok-e kategória lenne. XD)

Figyelt kérdés

Szóval:

történetem szereplői:

~V: fiú, tetszett egy darabig össze vesztünk.. most nem tudom hogy mit akarok.. :/

~G: lány, barátnőm, nagyon jófej. =)

~P: ő jönne táncolni.

~R: csaj, jelenlegi táncpárom és úúúúútálom.. -.-

~Sz: új gyerek és útálom..

______

Történet:

Ugye én nem szeretek R-el táncolni (nagyon gázosan táncol) ezért kéne nekem egy fiú pár.. V-vel szerettünk volna de az párja nem egyezett bele.

Szóval eszembe jutott V unokatesója P.. csak az a baj hogy V utálja P-t. és V nem igazán egyezett bele abba hogy elhívjam P-t de mivel tudja milyen rossz R-rel táncolni azt mondta hogy hááát tőle talán okés...és közben R-nek és Sz-nek is jó lenne mert Sz-t be akarják állítani a nagyokhoz.. de én NEM fogok vele táncolni!

P-vel ma beszéltem.. benne lenne csak nincs sok ideje.. de be tudná szorítani. (:

Viszont mikor ezt mondta, G-nek akkor ilyet szól, hogy ha elhívom táncolni P-t akkor ő kilép a táncsoportból.. -.- (kib*sz**l elegem van mondjuk..mióta jár a bnője is azóta le se sz*r kb.)

Szóval ti mit csinálnátok??



#barátnő #barát #tánc #nemtom mi van..
2012. szept. 10. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
a szappanoperát majd holnap elolvasom. 14 éves vagy. a korodhoz képest nyugodtan vesd bele magad mindenbe, ami csak tetszik. később majd jól jön a tapasztalat
2012. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 walk w1th mee ***** válasza:
Csefy,te élsz?????
2012. szept. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kíítsoda?:D
2012. szept. 11. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!