Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha félek szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha félek szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Jóban vagyok nagyon egy lánnyal, nem régen ismerkedtünk meg. Kicsit kezdek beleszeretni, de félek neki megmondani. Félek attól, hogy ő nem tudna rám úgy nézni, ahogyan én rá.
2016. márc. 6. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű úgy is lesz. Szóval... Csak titokban és reménykedj, hogy kapsz arra utalást, hogy bejössz neki - akkor lehet próbálkozni. Addig felesleges.
2016. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te nem a szerelemtől félsz, hanem a csalódástól, elutasítástól. Gondolom nem volt még barátnőd és nem voltál szerelmes vagy voltál, de rosszul végződött, ezért a szerelmet a csalódással, elutasítással azonosítod. Pedig ki kell lépned a komfortzónádból. Csak az id-ed ( ösztönén ) akar megvédeni téged a számodra rossz dolgoktól és az id-ed csak az azonnali jó dolgokat akarja, ezért "jó" neki a kis komfortzónád keretein belül. Ha barátnőt akarsz, akkor ebből a komfortzónából ki kell lépned. Igen, benne van a pakliban, hogy nem sikerül. És akkor mi van? Nem kéne ettől rosszul érezned magadat, ha netán úgy alakulnának a dolgok. A félelem meg jelez valamit, nem gondolod?:D Nem véletlen van ott az a félelem. Ezt le kell küzdened. Én drukkolok neked! Szerintem képes vagy rá.
2016. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!