Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kérdezi meg állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezi meg állandóan hogy milyen volt a napon és hogy vagyok? Titeket ez nem idegesítene?

Figyelt kérdés
Mindig ezt kérdezi interneten állandóan azzal a nővel akivel épp ismerkedem. De este megint megkérdezi hogy eddig hogy telt a napom. Tehát reggel este is stb.
2016. ápr. 10. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbál veled kommunikálni és jobb téma híján ezt kérdezi, hátha mondasz valami olyat amivel tovább folytatható a beszélgetés. Addig örülj amég kérdez.
2016. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is megkérdezem mert érdekel hogy milyen napja volt, hogy aludt stb. Egyrészt ez egy kedves gesztus, másrészt valóban a kommunikáció egyik alapja. Nem értem mi a baj ezzel.
2016. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Ez a kommunikáció egy nagyon primitív formája.Bedobja ezt az örökzöld kérdést és várja,hogy ebből majd kialakul valamiféle beszélgetés.
2016. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem, mert azt jelenti, hogy érdekli
2016. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbál valami kommunikációt kezdeményezni. Úgy tűnik nem nagyon van közös témátok.
2016. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Blade Bone ***** válasza:

Nekem sok lenne, én kb havi szinten szoktam ilyeneket kérdezni rendes beszélgetés mellett.. Ha valaki ezt mindennap eljátszaná velem, többször is, hát kicsit kiosztanám, hogy ha csak ennyi téma van, akkor inkább ne is írjon.. Eleve milyen is az, ha így kezdődik egy beszélgetés, hogy: - Szia, mizu? Milyen volt a napod?


Engem már az is zavarni szokott, ha folyton köszönnek.. Abba se marad a beszélgetés, de azért köszön.. Nem szeretem az ilyesmit, meg eleve akik csak ennyit tudnak kibökni, hogy hogy vagy stb.. Azok nem is tudnak semmit hozzászólni az életemhez, mert olyan bizonytalanok, ha tudnának, nem kéne másnap előlről kezdeni.. Szóval idegesítene, biztosan. Tedd neki szóvá.

2016. ápr. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!