Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A második válásom óta egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második válásom óta egyáltalán nem érdekelnek a nők, ez már így marad?

Figyelt kérdés

A második válásom óta (lassan három éve), egyszerűen nem érzek vonzalmat a nők felé.

A testem kívánná őket, de valahogy a kisujjamig átjár egy undor. Például, ha látok egy fiatalabb fiút ölelkezve egy lánnyal akkor az első gondolatom, hogy jaj szegény. Én nem szeretnék így maradni, mert világ életemben imádtam a nőket. Viszont ha ránézek egy nőre akkor egy olyan valakit látok akinek a fő célja, hogy úgyis tönkretegye az életem. Ez meddig szokott így maradni?



2016. ápr. 10. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Most nyílt ki a szemed, felébrdtél. Üvözöllek a való világban Neo. Eddig édes álomban tartottak. Mit szólnál, ha azt mondanám, hogy a lányrgények, romantikus filmek és az olyan fogalmak, mit házasság, szerelem és törődés nem is léteznek? Sajnos így van. A legtöbben ki akarnak majd használni. Ha van valamid, rejtsd el a nők elől. N dőlj be nekik ha élvezni akarsz jöjj össze egyel, de tartd távol a szívedtől. Csak megborít.


Isten hozott a Valóságban Neo. Sok szerencsét a boldogsághoz. Szükséges lesz rá.

2016. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Nekem még barátnőm se volt, viszont átéltem pár csalódást, és ugyanígy érzek, mint te.
2016. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha 3 éve tart, mindenképp keress egy pszichológust, mert ha nem teszed, megeshet, hogy így maradsz.

Sok hasonlóról hallottam már és olykor az öngyilkosság gondolata is felmerült.

Ne hagyd!

2016. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mesélj a második feleségedről. Akár privátban is. Nagyon szeretted?
2016. ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?


Gondolom nagyot csalódtál abban a két nőben, és emiatt már az egész női nemre rávetíted ezeket a problémákat. Ennek nem kellene így maradnia, úgyhogy tényleg keresned kéne egy szakembert szerintem is, ha magadtól nem tudsz ezen a hozzáálláson változtatni.

2016. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagy te egy kicsit egoista? Hidd el a legtöbb nőt egyáltalán nem érdekled, nem hogy még azon fáradjanak hogy az életed is tönkretegyék... Nem körülötted forog a világ.
2016. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én remekül érzem magam alapból, kényelmesebb az életem mint valaha. Mármint életemben először nem cseszeget senki. Nem leszek öngyilkos az már biztos. Annyi, hogy néha nagyon üres érzés. Hiányzik az a érzés, hogy ott legyen reggel az ágyban valaki. Fél éve már összeszedtem magam, és elmentem egy randira.

A hölgyemény ült velem szemben, és addig bármennyire azt hittem nőt akarok egyszerűen elmúlt, körülbelül 40 percig hallgattam ahogy szidja az exférjét, és azóta már egy randira sem tudnám rávenni magam. A gond az, hogy 39 éves koromig állandóan valamilyen kapcsolatban voltam, gyakorlatilag hetekig voltam csak szabad. Most 42 vagyok és kezdek látványos agglegénnyé válni. Pl. modellezek, eljárok horgászni haverral, meg mindenre marad pénzem. Először az életben azt veszek amit csak szeretnék, mindent szabad, senki sem zsarol semmivel, ezek a pozitívumok.

Negatívumok a szex hiánya, meg az ölelés hiánya. A legnagyobb probléma, hogy valamelyik nap összeírtam mik szólnak a nők mellett az életemben, és hát mindegyikkel sokkal több volt a szívás mint az öröm. Nem tudom, hogy soknak számít e, de egy 11fős minta alapján állapítottam meg amiből is összesen 13 év házasság volt. A feleségeim meg lenulláztak anyagilag, csak előtte még ledaráltak és kicentrifugáltak. Tapasztalatom szerint nincs az a lelki terror amire egy nő nem képes.

Sem a zsarolásokat, sem a hisztiket nem tudom elviselni. Qurvázásra meg alkalmi kapcsolatokra alkalmatlan vagyok lelkileg. Most úgy érzem nincs ami elég erősen hatna rám, hogy még egy kapcsolatba belemenjek. Első feleségem simán megcsalt míg az apám haldoklott és nála voltam két hónapig.

A második korrektebb volt, de ott meg áldás, hogy elment mert egy mini Hitler testesült meg benne.

Az egyik srác akivel néha összefutunk horgászás közben, azt mondta, hogy most vagyok a válaszúton mert ha nem szerzek nőt hamarosan, akkor végleg agglegény maradok. Ő 51 éves és neki ehhez 3 házasság kellett. Azt mondta ha beleszokok a jóba, és nem szerzek barátnőt hamarosan, akkor utána nagyon nehéz lesz mert rászokok a szabadságra.

2016. ápr. 10. 22:48
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Egy párkapcsolat két emberek műlik. Ha a tieid ilyen szrok, arról te ugyanannyira tehetsz mint a másik fél. Senki sem tartott a fejedhez fegyvert hogy elszúrd az eddigi életed. Az sem más hibája ha eddig kapcsolatfüggő voltál és egyik kapcsolatból a másikba ugráltál. De amint látom te az tipikus alak vagy aki mindenért a nőket hibáztatja. És az a vices, hogy amikor valaki ugyanilyen (a randid aki az exét szídja), azt meg lenézed. Nagyon korrekt... Szexet bárhol találhatsz kapcsolat nélkül, hisz neked csak ez hiányzik a nőkből... Ha meg ölelgetésre vágysz, akkor hazamehetsz anyucihoz aztán problem solved.
2016. ápr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
az utolsonak teljesen igaza van. nokent mondom hogy koztetek pasik kozt is van pont ahoz hasonlok ahogy te leirtad az exeidet de nem altalanosjtunk. ahogy a nokben ugy a pasikban is van hiba de ha osszekotitek az eletetekek mindjet fel koteles elfigadni azt vagy eggyutt valtiztatni azokon. ahoz hogy ennyire eldurvuljon a hazassagod valahol te is kellettel. en majdnem ebben a cipoben jarok.
2016. ápr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Hát igen, ez a kommented után már én is kicsit nehézkesebben tudok veled együtt érezni, kedves Kérdező. Abszolút egyetértek a 8-as hozzászólóval, mindig kettőn áll a vásár, és a hozzáállásod is nagyon rossz.
2016. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!