Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A második válásom óta egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második válásom óta egyáltalán nem érdekelnek a nők, ez már így marad?

Figyelt kérdés

A második válásom óta (lassan három éve), egyszerűen nem érzek vonzalmat a nők felé.

A testem kívánná őket, de valahogy a kisujjamig átjár egy undor. Például, ha látok egy fiatalabb fiút ölelkezve egy lánnyal akkor az első gondolatom, hogy jaj szegény. Én nem szeretnék így maradni, mert világ életemben imádtam a nőket. Viszont ha ránézek egy nőre akkor egy olyan valakit látok akinek a fő célja, hogy úgyis tönkretegye az életem. Ez meddig szokott így maradni?



2016. ápr. 10. 21:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

En is 39 fele jarok es tul vagyok 2 hosszabb kapcsolaton es azon filozok, h agglegeny leszek, de en nem erzek undort. A jelen tarsadalom egyszeruen kapcsolat -, es csaladellenes. Hiaba tamogatja a gyerekeseket (ez csak a mezesmadzag, mert kell a rabszolgautanpotlas) az igazi cel az h minel tobb szingli legyen, mert egy szingli mindig tobbet kolt, tobb szolgaltatast vesz igenybe, jobban oltozkodik, eljar szorakozni, ritkan foz egymagara stb.

A nok vedelmeben azert elmondanam, manapsag a noknek sem konnyu (a normalisaknak plane nem). Amugy meg en is csak azt tudom mondani, amit tobben is irtak es igazuk van: ket ember kell egy kapcsolat elb.aszasahoz.. Az en noim sokat tettek ertem. Foleg lelkileg. Persze en is felfoghatnam ugy hogy genyak voltak mert igy meg ugy, de en mashogy fogom fel. Ha azt nezem mennyi mindent adtak nekem, amellett eltorpul miden hiszti, vagy kiadott penz. Mondjuk en szerencses vagyok mert egyikre sem volt jellemzo hiszti, mai napig joban vagyok mindkettovel es a orulok ha boldognak tudom oket :)

2016. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!