Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30-as nők társkeresőkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-as nők társkeresőkön miért nem valós önmagukat mutatják, miért tesznek ki 5+ évvel korábbi képet magukról?

Figyelt kérdés
Mindegyik szinte 20-25 éves kora közötti képet tesz ki. Azért mondom, mert azért ezeken a nőkön 10 ből 8 esetben már látszik a kor. Persze vannak örökifjúk, akik letagadhatnak sok-sok évet, de ez a ritkább. De az, hogy minden 31-35 közötti nő 22-23 nak tűnjön a képeiken, az elég fura. Smink?
2016. ápr. 12. 07:17
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Vagy valami, amit múltkor olvastam, hogy smink előtt használnak és valamennyire feltölti a ráncokat.
2016. ápr. 12. 07:18
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
A helyzet az, hogy a közhiedelemmel ellentétben nem minden nőből lesz a harmincas éveire dögöd MILF, az esetek többségében csak simán elhíznak, ráncosak lesznek, trampli módon öltözködnek, vagy épp a kapuzárási pánik miatt tiniként kezdenek el öltözködni és viselkedni, ami nagyon nem passzol egy harminc-valahány éves nőhöz, szóval megszűnik a vonzerejük, így kénytelenek régi képeket kitenni, amin még szépek voltak. A nők csak egy kis százaléka olyan szerencsés, hogy a 3. X után is vonzó marad, ők eleve nem is társkeresőznek, hisz ők kapnak elég figyelmet a való életben is, a nők olyan 90 százalékából nem lesz Jennifer Aniston, főleg egy hosszú távú kapcsolat után, amiben a nők amúgy is elengedik magukat, 2-3 évnyi tespedés után meg nehéz összeszedni magukat, így miután véget ér egy-egy ilyen párkapcsolat, adott egy magával az utóbbi években alig törődő nő, aki már belépett a harmincas éveibe, szóval testileg ha nem is egy teljes csőd, de elég kemény hátrányban van azokkal a nőkkel szemben, akik fiatalabbak nála, vagy azokkal a szintén harmincas nőkkel, akik foglalkoztak magukkal, szóval a hősnőnknek nem marad más választása, mint a társkereső, ahová egy olyan képet tesz fel, amin még vonzó volt, vagy esetleg megpróbálhatja összeszedni magát, eljárni edzeni és tízezreket otthagyni a konditeremben meg a kozmetikusnál, de általában az a jellemző, hogy keresnek egy régi képet és azt kiteszik, közben meg elvárják, hogy a férfi, miután rájön, hogy a profilképe még a pekingi olimpia idején készül, fogadja el őt annak, aminek semmi köze ahhoz, mint amivel kvázi reklámozta magát.
2016. ápr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Mert a pasik, még a 40-es, 50-esek is huszonéves barátnőt akarnak maguknak. Ez azért elég nagy nyomás egy 30+ nőre.
2016. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Miből gondolod, hogy egy 30-as nő nem nézhet ki fiatalabbnak, mint ahány idős valójában? Nálunk ez pl. családi vonás, ilyen szempontból szerencsés a genetikánk. Engem rendszerint jóval fiatalabnak néznek (min. 5 év) és nem udvariasságból, de ha megmondom, mennyi idős vagyok, csodálkoznak.
2016. ápr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

30-as nő vagyok. Nem úgy nézek ki, mint 20 éves koromban, az igaz. Hanem sokkal jobban :D


Akkoriban egy csinos alakú, átlagos arcú fiatal lány voltam, most egy csinos alakú, fiatal nő vagyok, akinek stílusa is van és eszem ágában nincs kitenni régebbi képet.

2016. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem mindenki olyan mint az ötös holgy. Bár több lenne. Nyilván a kérdező, azert tette fel ezt a kérdést, mer mást kapot élőben mint a képeken. Es teljesen igaza van!!

A no elvárja az őszinteséget, amikor elbol ekkora atveressel indít. En is hagynám a a francba azt a not. Talán tegyünk fel, par normális fotót, nem kapunk csak fele annyi levelet, de nem lesz csalódás a a randin.

Egy átlagos nőnek meg igy is százszor könnyebb neten ismerkedni mint egy férfinek.


#2 azert te belenyultal a mehkaptarba ezzel a kommnttel. Ezek a mondatok igencsak az általam látott valóságot tükrözik, ami nyilván le pontozással fog járni. Mivel a nők legérzékenyebb pontján rúgtal beléjük. De tőlem ment a zöld pacsi :D

2016. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, a kérdező mást kapott-e valóságban és azért a problémája (nekem ez nem egyértelmű), vagy eleve feltételezi, hogy az adatlapokhoz feltöltött kép nem lehet valós ahhoz az életkorhoz.

Én 18 éves korom óta alig változtam, most 31 vagyok. Egymás mellé tehetnénk az érettségi tablóképemet meg egy friss fotót, nem sok lenne a különbség.

2016. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én a valós önmagamat és koromat mutatnám. Lenne fenn kép munkaruhában, smink nélkül, egy az állataimmal játszva, meg egy elegánsabb, sminkkel, kicsinosítva.

De én utálom a társkeresőt, úgyhogy az életben nem fogok felregisztrálni.

2016. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

40 éves vagyok, és pont ugyanúgy nézek ki, mint 30 éves koromban. A súlyom is ugyanannyi (hajszálpontosan), ugyanannyi ráncom van (néhány nevetőráncot leszámítva kb. semmi). Bár a visszajelzések szerint a kisugárzásom sokat javult azóta. Nem kell magam fiatalítanom a képeken.


Nem tudom, más nők mit tesznek, lévén nem ismerkedem nőkkel, ellenben férfiaknál már tapasztaltam, hogy "csalnak" a képekkel. Egyszer egy pasi küldött magáról egy képet, félmeztelen volt rajta, kidolgozott, izmos felsőtesttel. Mondtam neki, hogy én olyan fura szerzet vagyok, hogy nem bukom az izmokra, legyen szíves küldeni egy felöltözött képet magáról, az nekem többet mond. Erre küldött egyet, aminek köze nem volt az előzőhöz... kiderült, hogy egy kb. 20 évvel korábbi képével próbált ismerkedni, azóta bizony az izmok is megereszkedtek, haja is jóval kevesebb volt már és ő abba a típusba tartozik, akin nagyon meglátszik a kor... 40 évesen kinézett vagy 60-nak. (Lehet, hogy annyi is volt, csak a koránál is csalt.) És ő egy 20 éves kori képével próbált meg ismerkedni! Úgyhogy ez nem nemfüggő egyáltalán.

2016. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem társkeresőztem, remélem ezentúl sem lesz rá szükségem, de nekem nem sok különbség van az 5 évvel ezelőtti és a mostani kép között. Szerintem ezzel vannak még így egy páran.
2016. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!